‘Aşk ve Ceza’ çalkantı komple

Çiçek ’ in kardeşinin acısını bağrına basıp Baldar ’lara dönüşü, çok bile eski kabil mümteni. Çünkü töre gereği dahi olsa kocası Kavga ’ın, onu sunma ızdırap gününde bırakıp sevgilisi Yasemin ’ in yanına dönmesini aynı tür hazmedememiştir. Cenk hayatını yaşasın diyerek kişi hayatını karartmayacaktır. Bu yüzden üstelik benzeri değişmeyen almıştır, Cenk ’tan boşanmayacaktır. Mısır Yasemini, sevdiği koca ve oğlu ile kâmil geçen beş günün ardından hülyalı ve tıpkısı o büyüklüğünde dahi mutlu eve dönerler.

Fakat nerden bilebilirlerdi ki onları bekleyen azgın sürprizi. Beşir Ağa ’nın Ahmet Moran ’dan taşımasını istediği tozun yakalanması, sevdiği eş ve oğlunun gözleri önünde kelepçelenmesi Cenk Baldar ve aşireti üzere çıktı keleş ve dönülmez yola girmesine amil olacaktır. Ve Kavga Baldar gözaltındadır! Karşısında kim vardır “tek kimesne”. Balaban işadamı holding sahibi Cidal Baldar şimdi ne yapacak? Baldar ’lar aşireti, bu sulu işlerden kurtulmaya çalışırken, gelişigüzel seferinde henüz de kaba olaylarla yüz yüze getiren bu azgın görüngü basına düşecek mi?

Sistem çokça bozuk, kimse ne yapacağını bilmez durumdadır… Baldar ’lar bir tane bir tane sorgulanırken Nazan ve Boğanak ’ üstelik bu sorgudan nasibini algı mı? Yasemin annesinin birlikte şahit olduğu bu azgın fenomen karşısında sevgilisinin beraberinde olabilecek mi? Yoksa Leyla ayrımsız defa elan sahih mı isabet olacak?

“Aşk ve Ukubet”nın bu akşam yayınlanacak olan yıpranmamış bölümünün fragmanını haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın