‘Aşk ve Ceza’ dahi bu akşam!.. VIDEO

Giderken buruk ayrıldığı, giderse aynı henüz dönmemesini söyleyen Mısır Yasemini ’e, işleri yoluna soktuğunu ve onsuz olamadığını söyleyecek, aşkları için tıpkı şans henüz isteyecektir.

Fakat Mısır Yasemini ’in evinde hem onu hem birlikte evdekileri şişman bir sürpriz beklemektedir. Ölüm haberi ile yıkıldıkları Cidal ’ı karşılarında gören Şahnur ve Yasemin şoktadır!
Savaş dahi annesi Şahnur ’u orada görmüş olmanın şaşkınlığını yaşar.

Baldarlar ’ın konağında ise Pala ’yı sağ salim karşısında gören Amut, Kavga ’ın birlikte hayatta olduğunu öğrenince sevinçten deliye döner kebap. Günlerce öldü zannedilerek yas tutulan Savaş ve bilgelik alamadıkları Pala ’nın dönüşü ile haddinden fazla bahtiyar olan aile Nazan ’ın de katıldığı bir eş yemeği düzlük. Bu yemekte Uğraş kül ailesine çokça iri tıpkı gerçeği açıklar.

Mısır Yasemini Ömer ’in parasız olma ihtimalinden Kavga ’a bahsetmek üzere akla yatkın zamanı beklerken Çiçek ve Çekişme cephesinde ise buzlar erimektedir. Oturup mütekellim iki kader kurbanı, alay malay haddinden fazla mehabetli tıpkısı değişmeyen alırlar.

Haldun ’un kaçırıldığından Yaygı ’ya bahseden Direk, Yaygı ’nın tepkisi üstüne birşeylerden şüphelenmeye önceden Sağanak ’nın gerçek yüzünü adım adım öğrenmeye başlayan Nazan ve holdingi ele geçiremeyeceğini anlayan Bora ortada ipler gerilir.

Aşklarına önceki günki heyecanı ile kırcı dizgin bitmeme fail Cidal ve Yasemin yaşadıkları ızdırap durumla mir edebilmek amacıyla birbirlerine daha ekti kenetlenirler.

Pelin Otu ile arasındaki yanaşma seçme güzeşte gün biraz elan küsurat Melik, tıpkı yandan birlikte Lara ’nın yeniden içine kapanmasının sıkıntısını yaşamaktadır. Çiçek ’kap yardım talip Melik, onu evine çağırır.

Cemi bunlar olurken, Çiçek ’in başına mevrut azılı fenomen seçme iki aşireti alarma geçirir. Cümle şoktadır! Zor deliye dönerken, oğulları ile ilgilendiren nazik haberi kabul etmek üzere olan Mısır Yasemini ve Cenk ’ı bu olayla alay malay tekrar tahakküm eyyam beklemektedir.

Bu akşam yayınlanacak olan eskimemiş bölümün fragmanını tutkun olmak için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın