‘Aşk ve Ceza’ dizisinde bu akşam!…

Bilcümle Baldar ailesi ayn altına alınmış, yegâne bir tane sorgulanmıştır. Basında çıkan istihbarat Baldar Holding’i batmanın eşiğine getirirken ecnebi ortakları Valdemarlar aralarındaki sözleşmeyi tek taraflı fesh ettiklerini açıklamıştır. Bu şok gelişme konusunda bankalar ile de başı derde giren Baldar Holding batma noktasına gelir. Savaş’ın eski dostu ve şirketin umumi müdürü Melik bu durumdan kurtulabilmeleri üzere var gücüyle çalışmaktadır. Öte yandan birlik ailesi erkin bırakıldığı halde hala gözaltında tutulan Çekişme, ismini ve aşiretini aklayabilmek için hiçkimse ile işbirliği yarmak zorunda kalır.

Cenk’ın gözaltına alınışı ile viran olan Mısır Yasemini kendini sorgulamaktadır. Sonsuz Cidal’tan uzaktan durması gerektiğini belirten annesi sahih mıdır? Çekişme kimdir? Yasemin onu hangi büyüklüğünde tanıyordur? Ve bildirme önemlisi: Mısır Yasemini Kavga’ın neyidir? Bu sorularla ve Cenk için çıkan haberlerle bunalıma giren Yasemin tıpkı sabahleyin gözlerini evinden ayrıksı benzeri yerde kurgu. Peşi Sıra, aldığı eskimemiş kararlar ile savcılığın yolunu tutar, ancak savcılıkta yüzüne tokat kabil çarpan gerçekler Mısır Yasemini’i tıpkı posta daha derinden sarsar.

Yalnızlığını ve mutsuzluğunu ağızsız ve minik arkadaşı ile avunarak yenmeye müteharrik Çiçek, Uğraş’ın yokluğunda ağabeyi Ağır’un ilgisinden sonuç etap mutlu tamam. Mehmet dinmeyen öç hissiyle yeni planlar yaparken, Leyla kızını güç gördüğü Uğraş ve ailesinden kurtarmanın yollarını arar. Görelik ise ajansın gidişatından endişe etmektedir, bu nedenle Mısır Yasemini’i tıpkısı an evvel işlere yeniden döndürebilmenin hesaplarını yapar. Çarpışma’ın yokluğunda rahatlık Baldarlar’ın evine girip sâdır ve onlara dostluk gösteren Çetince gerçekte neyin peşinde?

İtiraflar ve açığa çıkan fino ile tıpkısı öğün elan sarsılan Kavga, ailesine olan güvenini sorgularken, aldığı bakir kararlar ile karşılarında eskimemiş tıpkı Uğraş Baldar bulan eş ne yapacak? Uğraş’ın gazabından korkan Şahnur, Pala’nın üstelik istediği üzere daha çok işlerden elini eteğini çekebilecek mi?

Savaş’ın ailesini ve adını örtmek üzere, Ahmet Moran’ın ise Beşir Ağa’nın gazabından kurtulabilmek üzere Orhan’ı bulması gerekiyor. Evet, olayların kilit ismi Orhan nerede? Ve O’nu kim bulacak?

Aha kullanılmamış fasıl fragmanı…

Izlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın