Aşkım Kapışmak İzmirli okurlarıyla buluştu

Bakir Asır’dan Ercan Akgün’ün haberine bakarak Buca Belediyesi’nin karı sahipliğinde ücretsiz planlı etkinlik, Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Bilimi Fakültesi Konuşma Salonu’nda yapıldı.

Tenhalık hissi, ruhsal gerilim, hırs, dert ve mutsuzluk duygularından uzaklaşmanın yollarının anlatıldığı sohbeti izlemek isteyen Bucalılar salonu tıklım tıklım doldururken, koltuklarda saha bulamayanlar bile yerlere ve sahneye oturarak sohbete katıldı.

‘Kalbin Anahtarı Kavram Sohbetleri’nde Aynur Tartan gazeteci yazar kimliği ile kavramları sorarken, Aşkım Kapışmak dahi eksper gözüyle tecrübelerini aktardı.

Daha Çok günümüzde toplum kendisine temel konulardan uzaklaşıp değme şeyin magazinel kısmıyla ilgilendiğimizi da anlatım fail Kapmak, bu davranışın yanlışlığını yavru yaştan itibaren her bireye anlatmamız gerektiğini belirtti.

Mukavemetli çok konuda kalbi kırık yanık ayrımsız cemiyet olduğumuzun altını çizen ve keskin almış kalplerin sohbete ihtiyacı olduğunu söyleyen adlı edip, ifade tarzı ve yaptığı esprilerle konuklara gülme meşgul ayrımsız akşam yaşattı.

Bir Cevap Yazın