Atv’de iddialı ayrımsız sıra başlıyor!

Ülkenin şöhretli gelişim adamlarından Galebe Demiray, eşi Suna, üç kızı Zeynep, Cansu ve Ilkgüz, kız kardeşleri Ipek, Mine ve onların eş ve çocuklarıyla gelişigüzel iri, bahtiyar bir aileye sahiptir.

Kurdukları ve büyüttükleri aile şirketi şişman başarılara imza atmıştır. Tam bunların üstüne ailenin tıpkısı araya geldiği doğumgünü partisinde kutlanan bir başka başarı birlikte Zafer Demiray ’ın yılın iş adamı seçilmiş olmasıdır. Zafer Demiray bu bahtiyar tabloda hayal edebileceği herhangi bir şeye sahiptir.

Kutlamanın devamında Zeynep ve 3 kuzeni gece partiye müracaat etmek amacıyla müsaade isterler ve zorlanmadan izni koparırlar. 4 genci partiye Utku Demiray bırakır. Şeb saat 3:00 ’te Zeynep ’mağara annesi Suna ile halası Ipek gençleri almaya varidat. Eğlencenin sonuna yaklaşıldığı rastgele halinden mahsus olan mekanda Suna ve Harir yegâne biricik tekmil kuzenleri bulurlar. Ancak Zeynep beyninde yoktur! Kuzenlere sorarlar. Kimesne Zeynep ’i görmemiştir. cep telefonu de kapalıdır.

Gelişigüzel gitmiş olabileceği yakın arkadaşlarını ararlar amma Zeynep hiçbir yerde yoktur! Tamam ev üzere çekinmek mahmul bekleyiş başlar. Bahtiyar aile tablosu çabucak kabusa dönmüştür. Zeynep nerededir?

Işte geçmiş bölümün fragmanı…

Izlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın