Aydın’da dalavereli gidiş geliş kazası!…

İHA’üstelik saha alan habere bakarak olay gece yarısı meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak İncirliova istikametinden Işıklı Efeler istikametine davranış halinde olan 01 CMM 55 plakalı miftah iddiaya bakarak önünde seyreden 09 HL 082 plakalı otomobile arkadan çarptı.

Çarpma ile birlikte yoldan çıkan vasıta geçmiş yolun sağında kâin benzeri apayrı araca peşi sıra bir bankaya ilgilendiren ATM cihazına balaban tıpkı bağrış çağrış ile çarparak durabildi. Kaza dolayısıyla bankaya ilişik ATM yerinden çıkarken kazada 09 HL 082 plakalı uzlaştırıcı sürücüsü G.Y. isimli koca bile yaralandı.

KAZA MAHALLİNDE YARALI ARANDI

İhbar üzerine kaymakamlık yerine mevrut 112 Acil Servis, polis ve Entelektüel Büyükşehir Belediyesi’ne ilgilendiren itfaiye ekipleri hafif çorlu olan otomobil sürücüsünü alıp hastaneye kaldırırken, özge aracın sürücüsü bulunamadı. Araçtan savrulma ihtimaline rağmen itfaiye aracı ekipleri kaza mahallinin çevresinde yaralı aradı.

112 Evgin Servis ekipleri bölgede amade bekletildi. Aramalara karşın araç sürücüsü bulunamadı.

bu arada kazadan tıpkı müddet bilahare polise gelip kendisini şalter sürücüsü olarak tanıtıcı ve ismi açıklanmayan tıpkısı sevimli polis güçleri yoluyla durumu şüpheli bulunması dolayısıyla polis güçleri merkezine götürüldü.

Sürücünün değişik can olduğu üzerinde duran polis ekipleri töz sürücünün belirlenmesi amacıyla inceleme başlatıldı. Açar sahibi ile üstelik mülaki polisin ilginç kazayı aydınlatabilmek için çalışması bitmeme ediyor.

Bir Cevap Yazın