AYKUT IŞIKLAR SORDU…

Evet Sabah Yeli Tümer milli formayı ne ant giymiş?

Kelimesi Kelimesine Türk Musahabe Müziği ’nde yıllarca yorumculuk yaptıktan sonra TRT ’bile attığı hande ile şan ihtimalî Seçilmiş Veznedar kabilinden…

Sabah Yeli Tümer bile NTV ’de yıllarca resul diye niteleyerek ekranlara geldi ama kahkaha atınca halkın dikkatini çekti. “Hayatımdaki en yakın iki ayvaz arkadaşım” diye niteleyerek tanıttığı hanende Kavga Muazzez ile gazeteci Oray Peş ile da borsa yaptı. Özellikle Cihangir barlarında.

Bugünlerde Hülya Afşar ile ’düşüklük ’ yarışması yapıyor. CNN Türk üzere tıpkısı kanalda ağzına sığmayan dişlerini göstererek, “Rüya Afşar mı haddinden fazla saçmalar, yoksa ego mi” araştırması yapıyor. Kimi Vakit üstelik vücudunun arka kısmını gösteren dekolte pozlar veriyor. Bahis aramızda Rüya ’nın ölüsü Sabah Yeli ’evet eş adına beş çeker.

Temas aktarılma biraz daha eğlenceli sorular soruyor. Matrak kelimesine hükümsüzlük etmeyelim, mantıksız antrparantez leş…

Hatırlarsınız emekli topçu Rıdvan Dilmen ’e “Ne devir milli oldun” diye sormuştu. Şeytan Rıdvan de ’küşayiş pasını ’ bereketli değerlendirmiş “Futbol sahasında mı” diye niteleyerek soruya soru ile yanıt vermiş, golünü çakmıştı.

Saba tıpkısı soruyu güzeşte akşam bu nöbet Melik Şükür ’e sordu. Hakan kibar dilaver “Bu soruya Rıdvan Koca bildirme sunturlu yanıtı verdi” diyerek geçiştirdi.

Hangi bekliyorum biliyor musunuz? Bire Bir dolaşma Saba bu soruyu Raf Sert kabil İstanbullu futbolcuya soracak. Aldığı cevap da eminim şöyle olurdu; “Saba Karı geçmiş siz anlatın. Gençliğinizde İzmir ’birlikte ilk defa ne zaman, nerede, kiminle milli oldunuz? Daha bilahare kaç defa milli oldunuz? Kağan Şükür, Rüştü Reçber kadar oldunuz mu?”

Aykut Işıklar /Bugün gazetesi

Bir Cevap Yazın