Aykut Işıklar yazdı

Erol Köse’nin iddiasını yalanlayan ‘borçlu şöhret’ çıkmadı

Ya ego bu işi tek bilmiyorum evet üstelik bu ülkede magazinci kalmadı. Yahut tümce kalemini belli tıpkısı menfaat üzere oynatıyor. Kuşak bağına tıpkısı şey olmasın diye niteleyerek görmez oluyor.

Geçen hafta Kanaltürk’te 2. Laf programında misafir, kameraman Erol Köse idi. Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel kardeşlerim, Erol’u köşeye sıkıştırıp, akıllarına gelen herhangi bir soruyu sordu. Filhakika düşüncesini hiçbir zaman saklamayan, ortalığı karıştırmayı haddinden fazla muhip Erol bile bülbül gibi konuştu. Kâh sanatçılar hakkındaki iddiası ilginçti. Kayıtlı basında ve genel ağ kılükal siteleri için süper kalem kavgası konusu idi ama hangi hikmetse hasıraltı yapıldı. Recep İvedik’in balkon macerası elan ilginç geldi. Erol’un iddiası neymiş halktan saklandı. Elbette bunda Kanaltürk’ün adı geçmesin, reklamı olmasın düşüncesi üstelik canlı oldu. Yahut iki domuzuna sunucunun… Ego Erol Köse’nin 2. Süje’bile Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’e yaptığı şok açıklamayı sizinle ısınmak istiyorum. İddiaya bakarak haddinden fazla ünlü stabil çokça sanatkâr Erol’a borçlu durumda. Eğer borçlarını sunu gelişmemiş zamanda ödemezler ise kapılarına haciz memurları dayanacak. Aradan birçok dolaşma geçti, biri birlikte “Erol balon atıyor, benim kuruş borcum namevcut” demedi. Bu bile ilginç değil mi?

Kimin hangi kadar borcu varmış öğrenelim…

Mahsun Kırmızıgül 330 bin TL, Cem Yılmaz 313 bin TL. Gülme Yener 187 bin TL, Gülşen 113 bin TL, Nihat Doğan 120 bin TL, Nez 130 bin TL, Şafak Sezer 100 bin TL, Şair Çekinmezlik 51 bin TL, Kutsi 140 bin TL, Atilla Taş 30 bin TL, Bengü 27 bin TL, Ayna 47 bin TL…

Aykut Işıklar /Bugün

Bir Cevap Yazın