Aykut Işıklar’dan kaba eleştiriler

Yılın en muvaffakiyetli şarkıcısı seçilenler beyninde yok. Bazıları ’Gelemeyeceğim ’ bile demiyorlar. Zira MGD ’yi önemsemiyorlar.

Bağ Akalın kadar çakma şarkıcılar geliyor ama ihsan almadan gidiyor. Sözde efendim, “Sheraton Ataköy ’ad havuz başı çok gürültülüymüş.” Ilgi karı oradan çıkıp Reina ’da denizin sesini dinlemeye gitti anlaşılan…

Beyazıt Öztürk kabilinden paraya ve şöhrete meşbu dışarılık delikanlıları de mukataa yapıyor. “Benim ödülümü saat 21.00 ’de vermezseniz gelmem” diyor ve aşağılık üstelik gelmiyor.

Hadise daha tıfıl çocuk… O de ödül almaya gelmiyor. Bu fiyasko değil de nedir?

***

Esasen, büyük star hanende Bağ Akalın ile ait bire bir bili… Utansın diyerek yazıyorum.

Mahkeme, sanık Mehmet Yüksek Ilıcak ’ın şarkıcı Bağlam Akalın ’a hakaret suçunu işlediğini belirtti. Suçun işleniş biçimi ve Ilıcak ’ın ferdî ve toplumsal durumunu dikkate kayran mahkeme, sanığın 90 dönme adli servet cezasıyla cezalandırılmasına karar verdi.

Ilıcak ’ın duruşmalardaki ferah halini ayn önüne düzlük duruşma, cezayı 75 güne indirdi.

Peki Mehmet Büyük Ilıcak ki?

Bir zamanların en hararetli gazetelerinden olan Mütercim ’ın sahibi rahmetlik Eksiksizlik Ilıcak ’ın ve gazeteci edip Nazlı Ilıcak ’ın bir tane oğlu…

Durun daha bitmedi, Akşam Ezanı Gazetesi ’nin eski sahibi ve popüler yorumcusu Meyra ’nın eşi… Adli mülk cezasının günlüğü 20 TL olduğu amacıyla, Rabıt Akalın ’a bin 500 TL ödeyecek.

Aykut IŞIKLAR

Bir Cevap Yazın