Ayrıldığı kocasını oysaki iki adamla aldatmış!..

Yeni Asır’dan Şanlı Eyce’nin haberine göre İzmir’birlikte ayrıldığı eşi iki yavru annesi Bilgen B. ile yasak amor diri Yasin T’yi 2 bin TL tazminat davası ödemeye mahkum fail adam Ercan S, eski eşinin ikinci haram aşkı Fevzi B’yi bile buldu ve onu de 3 bin TL tazminat davası ödemeye mahkum etti.

İki çocuk annesi Belgin B. ile Ercan S, iki yıl geçmiş aralarındaki geçimsizliği illet gösterip boşandı. Murafaa, iki çocuğun da velayetini temel Sarih B’ye verirken baba Ercan S. birlikte kızlarına geçimlik ödemeyi akseptans etti. Boşanmanın gerçekleşmesinden sonraları eşiyle ortada yaşananları düşünen Ercan S, eşinin etraflı saatler geçirdiği bilgisayarında gördüğü yazışmalarla aldatıldığını anladı.

Bacı namına etkin Bilgen B’nin ayrımsız hastanede mübayaa müdürü adına görev özne Yasin T. ile genel ağ üzerindeki sohbetin telefonla dahi gerçekleştiği bilgisine ulaştı. Bunun üstüne Ercan S, eşiyle haram amor güçlü ve onun gibi evli olan Yasin T. beyninde bir gecede 100, iki ayda 2 binin üstünde amor mesajlarıyla bildirişim kurduklarını dokümanlarıyla mahkemeye tutamak yerine sunarak Yasin T. aleyhine tazminat davası açtı.

Mahkeme, ailenin dağılmasına neden olan öbür adam Yasin T’yi 2 bin TL manevi tazminat ödemeye mahkum etti. Ercan S. gelişmemiş müddet sonra ise esasen bilgisayarda, eşinin bire bir işyerinde çalışan Fevzi B. ile de yasak amor yaşadığını ortaya çıkardı.

İkinci başka adama cebin dahi tazminat davası davası açan Ercan S, kendisi üzere evli olan öbür adam Fevzi B’yi, dünyaevi birliğine ve kişisel haklarına nahak yere saldırıda bulunduğu gerekçesiyle 3 bin TL manevi tazminat ödemeye mahkum etti. 

Bir Cevap Yazın