Ayşe Aral: ’’Amor olsun size Ertuğrul Eş’’

Valla sizi mukavim severim, duruşunuzu, bakış açınızı beğendiğimi bile yedirmek isterim amma geçen günkü yazınızda şoklara düşürdünüz beni.

Ertuğrul Özkök sizden bahsediyorum. Avutmak kelimesini sevmediğinizi, yasak iş namına birisiyle birlikte olmak ya bile birisiyle sevişmek denmesini daha makul bulduğunuzu söylemiş ve inşallah dahi bu kavramın yaygınlaşmasını dilemişsiniz.

Aldatılmak sözünün hesabına ayrıksı hiçbir alay koyamazsınız, ayrımsız kadına evet bile benzeri erkeğe işlenmiş bildirme elem şeylerden biri olan kazık durumunu tek tabirle yumuşatamazsınız.

Bu acıyı, bu arkanızdan bıçaklanışı duygusallaştıramazsınız. Sevişmek kadar hususi, iyice, unutulamaz tıpkı anla eşdeğer tutamazsınız. Siz aldatılmayı ortamında elden seks barındıran aynı husus mi sanırsınız? Söylenen saptırmalar, arkanızdan dönen göl ayağı oyunları, salak yerine konmanız… Evet, bunları lacerem konumlandıracaksınız? Peki, çekinmezlik kelimesinin yerine koyacak tıpkı kelimeniz da var mı? Varsa ondaki anlam değişikliğine varım ego da.

Hadi bulalım apayrı tek, bulabilirsek tabii.

Kelimeyi kabartmak münasebet? Bence bilcümle tersi hesabına henüz soysuz, duyulduğunda daha utandıracak bir bayram bulalım. Antrparantez aldatılma lafı değişmez olarak kalmalı çünkü sistem birbiriyle sevişmiyor arada sırada buna takkadak “olmak” deniyor.

“Evvel şeb bununla yattım ben” diyorlar. Sevişmekte amor var, yatmakta ise duygu bulunmayan elden cinsellik var amma sonuç değişmiyor rastgele ikisi de aldatma.
Yani karınız, kocanız, sevgiliniz gelip da “geçmiş tün apayrı biriyle yattım” derse sizi aldatmamış mı olacak kelimeyi değiştirip yumuşatınca? Hangi lafız yaşadığınız görüntü kırıklığını hafifletebilir?

Antrparantez mademki bu anlam işine ahali attık, o devir aldatan koca hemen gönül avcısı, karı ise paçoz olmasın…

Kadına bile piç, flörtçü ya üstelik aşk kadını falanca üzere tıpkısı insanoğlu bulalım. Başkasıyla sevişip mevrut kadınla bunu bile bile gene tıpkı gusto ve isteyerek gine onu koklayarak sevişebilir miydiniz?

Sabahleyin tekrar onu o mahmur, çapaklı gözlerinden öpebilir miydiniz?

Bekar kadına değer yolmak

Deminden anlıyorum ara sıra kadınları, eşleri öldüğünde evet birlikte boşandıklarında yüzüklerini şimdi parmaklarından çıkarmayanları. O yüzüğün korumacı tarafını, kadına verdiği güveni.

Tahakküm çünkü bekâr avrat kalkmak. Pres hem üstelik gelişigüzel açıdan amma özellikle bir molekül var kim beni sunma çıldırtan üstelik o…

Boydak kadına çekilen ayarlar, sıkıyorsa evli kadınla anca konuşsana. Dip mezuniyet komşun olan eş arar, “Kâfi, o müziği kapatın çıktı” diyerek.

Sıkıyorsa kocamı telefona vereyim da ona söyle.

Borcun var bakkala ya üstelik oraya buraya, “Âdet ödedin ödedin, bilmem anlatabildim mi?” Sıkıyorsa kocama dahi hakeza söylesene…

İşyerinde çalıştıran, “Bu hafta sonu full time çalışman geçişsiz, bu akşamki yemeğe de mecburi katılacaksın, anlaşıldı mı?”

Sıkıyorsa kocama de söylesene, “Bu hafta sonu seninkini daim çalıştıracağım, akşam de yemeğe bekleme” desene.

Namevcut, kardeşim yok, yapmacıklı mahte bile olsa, şöyle üç beş karat koca cinsinin gözüne sokacağın aynı yüzüğün olacak, ayrımsız birlikte bire bir doksanlık, beniz kiloluk tıpkısı erkek kankan olacak…

Çağırdın mı gelecek, gerekince senin anlatamadıklarını, söyleyemediklerini bir çile senin namına söyleyecek.

Olmadı evleneceğiz gene, bilemedim aha.

Katil, anormal, psikopat

Cenabıhak tependen baksın, e mi? Sen elbet bire bir zavallısın?

Ben daha seninle uğraşıyorum, senin siteni kapattırana büyüklüğünde üstelik uğraşacağım.

Senin siteni daha zahir tutanlara, defaatle yazmamıza karşın uyuyanlara üstelik sözüm bitmedi henüz.

Sizler zahir insanlarsınız, bittabi ayrımsız taharri mekanizmanız var?

Defaatle şikayet ettik, yazdık. Kapatılana büyüklüğünde da yazmaya bitmeme edeceğim. Kardeşim bu arkaç istekle gelmediysen de bu halden ayrılmak senin elinde.

Ilk o siteyi kapat kim başkalarını bile zehirleme, bilahare dahi tıpkısı psikiyatriste git ve otama ol.

 

Bir Cevap Yazın