Ayşe Arman hangi ligde oynuyor?..

Aha Ayşe Arman ’ın bugünkü yazısı:

O işlemler bildiğin kabilinden değil Cengiz

“MERAM Boz ’un memelerinden sıkıldım amma Ayşe Arman ’a bire bir çift konu söylemem gerekiyor… Bakıyorum üstelik bu selülit, meme başı fotoğraflarına genişlik çokça itiraz fail medyacılar, yaptıkları işin dışında görüntüleriyle de gündemde olan isimler.Bakınız Ayşe Arman, bakınız Ayşe Özyılmazel. Ünlülerin illüzyonunu bozduğumuz amacıyla bize kızıyorlar, belki dahi günün birinde kişi illüzyonları dahi bozulur korkusuyla…”

Böyle yazdı Cengiz Semercioğlu güzeşte hafta. Araya eksantrik amal girdi, yanıt yazamadım. Bugüne kaldı. O dönüş anında aradım. Severim bile Cengiz ’i. Aynen bu üslupla konuştum.“Ulan” dedim, “Sen, en son hangi röportajın kutusu üzere İzmir ’e, kendisi içre ertesi dönüş Ankara ’ya gittin. Bile, dünyanın genişlik koskocaman işi da değildi. Amma ben yapıyorum. Temas şey çalışmak, gerisi balon…”

Anlamadı. Anlamaması hoşuma gitti. Aslında o, poposunun üzerinde oturup “nahiye” yazarken,ben sapık danalar gibi, tıpkı Silivri, benzeri Ankara, ayrımsız İzmir, oradan oraya koşturup duruyorum, beğenirsiniz beğenmezsiniz amma henüz iyisi için bütün debeleniyorum. E bunu üstelik suratına vurdum. Ben üstelik oturduğum yerden yazarım, genişlik kolayı o.

Çalışkanlığıma konu edemedi. “Ego fotoğraflardan alay ediyorum Ayşecim” dedi. “Bol evet ben da onu söylüyorum, benim aynı illüzyonum varsa o dahi enerjim” dedim, “İşe bakir başlamış tıpkı muhabir gibi henüz koşturuyor olmam. Fotoğrafları ki takar? Mazruf yoksa gerisini çöpe atlama beygiri…” Sustu. “Bire Bir üstelik öyle tıpkısı yazmışsın kim, neymiş 30 kilo fazlayım, kıçımı, mememi fotoğraflarda kestiriyorum de kendimi okuyucuya anca sunuyorum” dedim. Sonradan bambaşka şeyler konuştuk ve telefonu kapattık.

Namevcut öyle yağma yani! 17 yıldır rastgele veriş röportaj yapıyorum, dile çarpık çurpuk, o ya dahi bu şekilde şimdi var olmamı çektirdiğim fotoğraflara bağlayanın, valla gözünüoyarım. Epey sene içre çözdüğüm kasetler, dünyayı biraz kere dolaşır. Herşeyime bahis edebilirsiniz, umurumda değil, ilişkilerime, evliliğime, cinselliğime, vız sağlık tırıs masraf, aldırmam bile, ama ben anormal kadar çalışıyorum. Bunu görmezden geleni, işi, çabucak fotoğraflara indirgeyeni vururum!

Ayşe Öyılmazel ’i birlikte müsaadenizle kendimle benzeri ligde saymıyorum, ayrımlı alanlarda yürüdüğümüzü düşünüyorum. Münteha mı Cengizcim? Öptüm iyicene kardeşim.

Ayşe ARMAN

Bir Cevap Yazın