Ayşe Arman pir coştu! Eline bireşimli penis aldı ve…

Ayşe Arman, sentetik penis ithalatçısı aynı bayanla röportaj yaptı ve ürünleri eline alarak arama etti. Ortaya da haddinden fazla ilginç görüntüler ve arkadaşça ortaya artık.

AYŞE ARMAN ’DAN OKUYUCUSUNA CINSLIK TAVSİYELERİ

IŞTE AYŞE ARMAN ’MAĞARA SÜPER FRİKİĞİ

AYŞE ARMAN ’IN ARZ MUZLIM FOTOĞRAFLARI ÜZERE TIKLAYIN

Arman, bugünkü yazısında yaşadıklarını anlattı ve röportajı için ipuçları verdi.

Işte yazının ilişik kısmı…

House Cafe ’birlikte.

Dinamit ’le buluştuk.

Şiddetli, ferda Özgürlük Cumartesi ’deki mülakat konuğum.

hafta arası bu aralar sürekli Nakıs Mütezayit Hayatlar yazıyorum, tamam ayrımsız zümre yarayışlı işi, benimle “Mother Theresa oldun!” diyerek dolma geçenler, hassaten bunaltıcı olduğumu söyleyenler bile var, size baygınlık gelmesini istemiyorum, o yüzden bundan hakeza cumartesileri üstelik eşey yazacağım. Benim için ikisi üstelik tıpkısı derecede muhteşem. De cinsiyet kavzamak ahenktar ve müzakereci. Güzeşte haftaki doyum olamadığını belirten okurumdan sonradan, benzeri derinti mümasil aldım. Biri de Heyecan ’dendi. Haziran ortasında bire bir internet sitesi açmış. Çokça bakir. Pembebulutlar.com. 40 garip iz ithal ediyor. Hangi mi bu ürünler?

Eşey oyuncakları.
Türkiye ’dahi eksantrik bu asıl siteler da var, amma hepsinde konuşkan kadınlar, pornografik görüntüler, kısacası erkeğe seslenme ve hizmet eden görseller var.

Özlemse kadınlara çalışıyor!

Bu ürünlerin kâffesi kadınlar amaciyla.

Seksten daha çok zevk kabul etmek ve ummak üzere.

Abece ferda yayınlanacak
Doğrusu ego bile House Cafe ’ye giderken az buçuk tereddütlüydüm, “Bakalım lacerem biri çıkma?” diyerek, antika geliyor ya insana başta hakeza bire bir hisse senedi. Karşımda 9 Ilkgüz Tutum mezunu aynı avrat, kocası aynı bankanın ense dozaj yöneticilerin-den, sizin kadar, benim üzere biri, 8 yaşında aynı oğlu var. Erte bu işe bozukluk kalkıştığını okuyacaksınız.

Yanında oylumlu aynı çanta vardı, biricik bir tane ürünleri çıkardı.

Aman Tanrı ’ım o büyüklüğünde şıklardı ki, kötü attım!

Kimse cife demedi
Bir defa hiçbiri penise mümasil şeyler değil, o tuhaf vibratörler eskide eksik, işler almış başını gitmiş, şimdikiler rengarenkler, değişik boyuttalar, hepsi New York ’ta MoMa ’bile satılan tasarım objelerine benziyor. Pilli olanlar var, partnerinizle gelişigüzel kullanabilecekleriniz var, Sex and the City ’bile görülmüş modeller var. Cafe ’da ahit ederim sistem gördü, gördüğünün ne olduğu anladı ama kimse “Aaaa hangi iğrenç!” demedi.

Yemeden Içmeden biri, “Bunların yakında konuşan modelleri çıkma!” dedi.

Bir Cevap Yazın