Ayşe Arman’dan avrat okurlarına toplu ‘hizmet’..

Karı okurlarının zül ettiği ve namına yönelttiği soruları köşesine taşıyan Arman, seçkin zamanki kabil sorulara gene külhanbeyi yanıtlar verdi ve seksüel yaşamıyla ilişkin bilinmeyenlerini okuyucularıyla paylaştı..

Işte Arman ’ın o yazısı..

Kadınlar iptila ölçü oldular!

Yazdığım yazılardan, yaptığım röportajlardan çıkardıkları soruları bana rastgele fırsatta soruyorlar. Bugün ben dahi, dolgun bir bakım yapıp onların zaaf ettiği sorulara karşılık verdim…

Ömer ’le ilişkinizi kuşkusuz bu büyüklüğünde canlı tutuyorsun?

Bu 10 puanlık eksperlik sorusu! Tanıdığım evli-evsiz hep kadınlar, bana bu soruyu soruyor. Anlaşılan zat hayatlarıyla karşılaştırmak için. “Bizim bilmediğimiz hangi yapıyorsun? Formülü hangi? Sırrı hangi?” Sır-mır bulunmayan! Elimden geldiği kadar sevgilimi şımartmaya himmet ediyorum. Ona özen gösteriyorum. “Kocamdır, anbean elimin altındadır” yapmıyorum. Sır varsa, bu. Amma yani, sevgilim dediğim âdem bile, “Gelgel eksi 18, aklımda sen varsın, akşama votka-balık yumurtası yapalım mı? Sonraaa…” diyerek Moskova ’dan ide atıyor. E o ant heyecanlanmaz mısın, onun amacıyla hazırlanmaz mısın? Demeye çalıştığım molekül, seçkin şey düğme. Adamın odunsa, sen ne yaparsan yap gereksiz. Ego şanslıyım, benimki değil!

Eşine niçin “Sevgilim” diyorsun?

Kocamın, sevgilim olmasını istediğim için! Ego onu sevgilim kendisine görürsem, o birlikte öyle görür ve biz iki canan oluruz, yıllardır evli iki insan değil. Benim formüllerimden biri bu. Ayrımsız cins afsun. Benzeri insana 40 misil deli dersen, anormal tamam. 40 sefer sevgilim dersen bile, sevgilin olur. Ayrıca ’sevgili ’da özgürlük var, küşayiş var, esinti var. ’Insan ’ da iyicene amma iyelik anlayışı henüz fazla. Canan, insanın elinin arasından kayıp gidebilirmiş kadar. Söz Misali telefonumda ’Aşk ’ diye niteleyerek kayıtlı. ’Aşkım ’ değil, ’Ömer ’ değil, ’Ata ’ değil, ’Amor ’… ’The Aşk ’… Herhangi Bir telefon çaldığında, bana, o adama hangi kadar ihtilas olduğumu hatırlatıyor. Bire Bir husus elan, benim sözlüğümde, şöyle aynı bilcümle yok: “Birlikte büyüdük, haddinden fazla sağlam ayrımsız birlikteliğimiz var, antlaşma içinde aşkımız sevgiye ve dostluğa dönüştü.” Bu cümleyi kabul etmediğim üzere, yaşadığım ilişkinin ömrüm boyunca aşk olabilmesi üzere ceht gösteriyorum. Sevgiye ve dostluğa razı olmuyorum, tutkuyu de şehveti bile anbean çantamda taşıyorum.

Haftada kaç öğün?

Aha bu, kadınların arz nikbet ettiği özdek. Tekrar kendi ilişkileriyle oranlamak istiyorlar, bizimkine göre performans belirleyecekler: “Bizim durumumuz nedir? Altında mıyız, üzerinde miyiz?” Gülümseyerek, “Arada Sırada günde üç kere, kimi zaman üç haftada liyakatsiz!” diyorum. Çünkü seyahatte oluyoruz, zira göçebe benzeri yaşantımız var. Bu yanıt çok rahatlatıyor kadınları.

Senin libidon çok mu yüksek, hormonların çok mu çalışıyor?

İnkar etmenin manası yok, cinsellikten kaçan, sıkılan, reddeden biri değilim. İnkar etmenin manası bulunmayan, haddinden fazla seviyorum. Bana şu bunaltıcı hayattaki, yegane eğlencelerden biri kadar geliyor. Gusto alıyorum, zevk veriyorum, bahtiyar oluyorum, mutlu ediyorum. Bundan elan aşkın insanı doyuracak ne var? Hormonlarım de dosdoğru benzeri insanın hormonları. Amaaa pekala, libidomun yerlerde süründüğü dahi oluyor, canımın tek sevişmek istemediği evet bile yorgunluktan uyuyup kaldığımız üstelik…

ÇÖZ ÇAMAŞIRI KOLEKSİYONUM VAR

Akşam bütün seksi çöz çamaşırlarıyla mı uyursun?
Yararlı, belirgin uyurum. Tabii Alya arkadaşında kalıyorsa… Kalmıyorsa sevgilimin çöz çamaşırlarını giyerim, onun boxer ’ı ve parafin atletini, ikimiz birlikte yatağa öyle gireriz. Amma mini aynı bağirsak çamaşırı koleksiyonum olduğu makul. Ve aynı sürü aksesuarım. Hoşuma gidiyor onları bürümek, peki gayrimümkün zamanlarda teşhir etmek. Amma şehvani ve seksi avrat girmek amacıyla değil, süfli eğlendiğim için.

Niye ikide birde eşey yazıyorsun?
Zira iyi geliyor. Bu da bir tür büyü! Elan ferah sevişiyoruz o antlaşma :–)) Da, o yazdığım adama ve kadına inanıyorum, o yazılar yardımıyla bundan sonra ona dönüşüyorum. Hayaller kuruyorum, planlar yapıyorum. Seksi planlar!

Sevgilini bu büyüklüğünde çok ikna etmek, eksantrik kadınların iştahını kabartmıyor mu?
Kabartabilir. Amma yapabileceğim tıpkı husus namevcut. Ego bunu adisyon ederek yaşayamam. Havaya girip, kendini bire bir özdek zannetmesin diye, kocasına/karısına “Haddinden Fazla güzelsin… Beni haddinden fazla bahtiyar ediyorsun… Şahanesin!” demeyenlerden değilim. Nevaziş esirgemek feci benzeri husus. Sonsuza büyüklüğünde sevgilimin kulağına seksi şeyler fısıldayabilirim. O insan burnu de bana çok seksi geliyor, bunu dahi söylüyorum, “Sen aşağılık manyaksın!” diyor. Öyleyim, ama ben böyle iyiyim. Kişi içimde tıpkı dengem var.

Hiç mi hayatınızda biberli bire bir madde olmuyor? Hep mi ongun şeyler yaşıyorsunuz?
Yarayışlı, elbette ki sevimsiz, lezzetsiz şeyler bile oluyor. Aslına bakarsanız, umumi olan da o. Seçkin tarafta çığlık, ağırbaşlılık, tasa, dramatik, caygın yıldız, arabesk var. Bu duyguların üzerine yatmak haddinden fazla daha kolay. Depresyona ahzetmek cılız bir özdek. her an buna sefer anahtar tıpkı punt filhakika hepimizin uğrunda duruyor. Kızıl olan, hayatın gani yanlarını tebcil etmek. Bence yani… Bunun amacıyla ceht sürmek gerekiyor. Ego üstelik bunu yapmaya çalışıyorum. Yoksa acıları ayırt etmeyecek büyüklüğünde aks değilim.

Çocuğu sıfır kadınlara, sevgilisi sıfır insanlara engel etmiş olmuyor musun bu yazılarla?
Yazı ayırmak bela bire bir şey. Yol Köprüsü ’nde üşüşmek gibi. Yazdığın rastgele eksiksiz birini yaralayabilir amma ayrımsız başkasını da sevindirebilir. Ama bütün bunları hesap ederek yazarsan mahvoldun! Sen kendin olamazsın, elden eller için zihayat biri olursun. Tabiatıyla ki kimseyi üzmek istemem, ama n ’apiim yani, sevgilim ve kızım hayatta başıma gelen sunu bereketli molekül.

Seninkileri biliyoruz, sevgilin üstelik sana sürpriz yapar mı?
Eli Nimetli miktarda. Beni mutluluktan ağlattığı çokça olmuştur. Evet, hepimiz hediyelerden hoşlanırız, o üstelik bana alıyor amma şöyle birinci çekiyor, yanında ikinci armağan adına, katiyetle kendi emeğiyle yaptığı tıpkı şey oluyor. Ayrımsız film, bire bir klip, ayrımsız albüm, içi sürprizlere yoğun bir kutu. Benim için işlenmiş, benim için düşünülmüş. Eriyorum bittabi. Birbirimizi, seçme seferinde yeniden çıkarabilmek, unutulması baskı tıpkısı özdek muktedir olmak, yaratabilmek amacıyla baş patlatıyoruz. Amma ben yandım, gelecek 20 Ilk Teşrin ’üstelik 50 olacak, kişmiri yağız n ’apsam bile onu uçursam diyerek düşünüyorum. Çokça çalmak istiyorum. Birkaç bin molekül geçiyor aklımdan, bakalım…

YAZI BİTİNCE HAVYARA BITMEME

Yaşlanınca hangi olacak?
Hangi bileyim hangi olacak, yaşlanmış olacağız. Libidomuz düşerse, düşmüş olacak, avlu enerjimiz azalmışsa, azalmış olacak. Ama o birlikte bizim o yaştaki gerçeğimiz olacak. Bunu düşünerek sürdürmek insanı hayattan soğutmaktan ayrıksı ayrımsız şeye çapkın. O yüzden eke olan, şu anda hangi yaşıyorsak, meşgul kırcı yaşamak. Temsil şu anda Alya evde bulunmayan, bu alfabe bitince tor havyara ve votkaya bitmeme edeceğiz hahahahahaha…

Şanslıydın, Dubai Türkiye ’ye ırak değildi, işini sürdürebildin. Evet sevgilinin tayini Avustralya ’ya çıksaydı?
Çıksaydı, tekrar arkasından giderdim! Hakeza aynı soruyla, yazdıklarımın riyakâr olduğunu kanıtlamaya çalışıyorsanız, bundan sonra beklersiniz. Cidden ona böyle ayrımsız teklifle geldiler. Uzaaak aynı saha… Ben “Yürü gidelim, çok heyecanlı” dedim. Reddeden o oldu. Bana, Ayşe Arman olmaya son yüklemek bile komaz, kâfi kim aşk olsun!

Seni kıskanmıyor mu?
Sevgilim mi? Bu aralar kıskanan benim. sıkça Rusya ’ya gidip geliyor işi gereği. Ilenç ahhhh, yeryüzü bunaltıcı kadınlar biliyorsunuz, haddinden fazla güzeller, çokça beyazlar, çokça tafsilatlı bacaklılar, haddinden fazla sunturlu tenliler, “Ya başıma gelirse?” diye düşünüyorum. Ay bu cümleyi kurmam bile başıma gelebilme ihtimalini artırır, ego yazmamış olayım, siz da bilisiz..!

Ayşe Arman

 

Bir Cevap Yazın