Ayşe Bayan Önal:

İstanbul’un en flaş ahzüita merkezlerinden biri olan Capacity Aksata Ve Dirim Merkezi’nde esbak aktarılma planlı ‘Moda Show’un bile yıldızlar geçidi yaşandı. Didem Soydan, Chloe Ortaç, Elif Ece Etraflı, Yeliz Öney, Fatoş Kabasakal ve Tatsyana Tsvikeviç’un aralarında yer aldığı müstehzi tıpkı defile ile podyuma sâdır mankenlerin birlikte Ayşe Bayan Önal’dahi, birbirinden güzelce şarklarıyla herkesi coşturdu.

‘Özlük Havuzunda Yüzenlerin Beni Eleştirme Kabilinden Tıpkı Lüksleri Yok’

Giyim Gösterisi öncesinde podyuma çıkan mankenlerin kendisini Demet Akalın’dan bilahare ikinci sıraya koymasına değme hangi kadar muhtemelen etmemeye çalışsa dahi bozulan Ayşe Hanım Önal, “Bence bu çokça adamakıllı aynı madde. Ilişki’te işini çok dolgunca yapıyor. Antrparantez tığ sahnede fiziklerimizi değil şarkılarımızı yarıştırıyoruz” diye niteleyerek konuştu.

AYŞE HATUN ÖNAL

Önal evvel şarkısı olan Çeksene Elini’nin arkası sıra haddinden fazla eleştirildiğinden mi müziğe mesafe verdiği yönündeki soruya “O devir beni eleştirenler dünya müziğinden anlamıyorlardı öz havuzunda yüzen kişilerdi. Acun müziği ile ilgisi olanlar beni eleştirmedi. Ayrımsız işi yapmadan evvel tehlikesiz olun ki kendimi eleştiriyorum filhakika. Zat havuzunda yüzen ufak kişilerin beni tenkit üzere bir lüksleri bulunmayan!” dedi. 

Bir Cevap Yazın