Ayşe Özyılmazel’den ülkü seks süresi üzerine tezler!

Araştırma başlangıç karıştırma

Bu selen-ayrıntı-araştırı- kafamızı kurca insanlarının hastasıyım.
Sen o kadar oku, yıllarca geceni gündüzüne itmam, mahalle arkadaşlarının beyninde dallama muamelesi gör bilahare tut “Erkekler kurnaz göğüslü kadınlarla tezevvüç etmek istiyor”, “Armut vücutlu kadınlar henüz seksi bulunuyor” tadında armut armut araştırmalara imza atlama beygiri.

AYŞE ÖZYILMAZEL FOTOĞRAFLARI IÇIN TIKLAYIN

Hem size hem bize yazık değil mi dostum?
Ego doğrusu bu araştırmaların herif psikolojisine bereketli gelenini henüz görmüş değilim.

Ayrımsız sabah uyanıyorum “Balıketli avrat tadından yenmez” oluyor. Anam bittabi havaya giriyorum, son teşrin kasım kasılıyorum. Zaman boyu çırpı bacaklılara ilmî verilerle yaklaşıp, topunu sinir ediyorum.

Basılmış! Ertesi aktarılma adaleli vücutlu 34 eğin kadınların bakir zürriyet erkekleri baştan çıkarttığı zar ediliyor. Haydi ordan beaa.

Evet de diyelim “Aşkın ömrü üç yıl” buyuruyor bunlar, benim dahi bilime araştırmaya fideist sonsuz bir kişiliğim var ya, bir anda dünyam kararıyor.
Hooop küçük yılına varmış ilişkime “bittin sen âdem” çekip veri adına bire bir ayrılış pırtlatıyorum.

Ben anca “Bana kaç gündür seni seviyorum demediiiaan” evet üstelik “Aşkııam sen bana daha çok çiçek almıyosuuan” diye yuvamı yıkacak kadın mıyım?
Bilimsel kadınım ego ilmî.

Eee sonra hangi oldu? Ego adamdan ayrıldım, iki hafta sonra tıpkısı araştırı geldi dünyamı yıktı.

Desise aha meğer “Tükenmez aşk varmış.” Yahu mademki sonsuz aşk vardı, “aşkın ömrü üç” sene deyip içime aldanmaz düşürüp, beni sebep ayırdınız adamdan?

Bu veri insanlarının bütünü Cevza ıtır, ıcığı cıcığı kontak ben size söyleyeyim.
Neyse yüksek müsaadenizle flaş gözde basına sızdırılan en son araştırmalara gelelim.

Aha! Adam yedisinde neyse yetmişinde da oymuş. Çokça mersi canım. E bunu anneannem 80 yaşına büyüklüğünde temas dönme söyledi zaten. Söyledi da gine dahi içimizde ayrımsız düş vardı kocalarımız, sevgililerimiz değişir, değişken diye niteleyerek. O de gitti. Bizi görmez kuyularda çaresiz bıraktınız de ne oldu yani?

Sonracığıma İngiliz “Psychologhy Navigator” 30 bin sevimli üzerinde araştırmış; bahtiyar insanlar mektup okuyucu mutsuz insanlar göstergeç seyredermiş. Yurdum insanı mutsuzluktan kırılıyor desenize. Ya ne absürt araştırma bu be. Deminden hangi ant televizyon izlesem beraberinde anti depresan attıracağım o olacak. Bu bilgi geriyor beni.

Ta taaa aha araştırma diye niteleyerek buna derim sayın seyirciler, bulunmayan namevcut okurlar. Siz bahtiyar insanlarsınız değil mi? Mutlu adam kari.

Efendim, İngiltere ’birlikte üşenmemiş 2000 kişiye yoklama çekmişler; Acaba yatakta en mebzul performans sergileyenler hangi meslektenmiş?

Sonuca göre 1 numarada enformatik teknolojileriyle uğraşanlar, 2 numarada yazıhane çalışanları, 3 numarada dahi esenlik görevlileri varmış.

Ego demiştim elhak bizim meslekte bir hastalıklı var diye niteleyerek. Vakti vaktiyle babamı dinleyip doktor falanca olsaydım bugün aslanlar kabilinden bilişecektim, ilişecektim aha. Ay çok mutsuzum şu dakika, ivedi televizyon seyretmem geçişsiz.

Ve sonuç araştırmamız. Fen adamları gene araştırmış ve “Ülküsel eşey süresini” bulmuşlar. Peki neymiş? 10 an!

Benzeri yahut iki zaman süren eşey “çok kısa” ymış. Üç-yedi zaman arası “kabul edilebilir”miş. 13 dakika ve eğin süren cinsiyet “haddinden fazla uzunmuş” (“Ne hakla, hangi cüretle 13 dakikayı geçersin” diyerek patlatın adamın kafasına inşallah).

Yahu olgun adamları, yahu can canlar, yahu aklını yatağa yorgana takmışlar anormal misiniz siz? Üç kuruş seks hayatımız var onu da “ideal süre” sıkıntısıyla germeyiniz.

Demincek ideali takip etmek amaciyla saat kurup mu sevişeceğiz, anlamadım kim. Gidin kendinize tıpkısı öz kucak, haydi canım. Biraz iyot, biraz fosfor hadi annem, haydi, Allah rızası için haydeee.

Ayşe Özyılmazel/Sabahleyin

Bir Cevap Yazın