Azap dehşetinde gelişme!

Akşam’bile düzlük kayran habere göre geçtiğimiz hafta arası ortaya çıkan ve ülkeyi ayağa kaldıran görüntülere tepkiler çığ üzere büyüyor. Vatandaşlar değişik yollarla tepkilerini gösterirken, serencam kendisine C.T.F. isimli şahıs vasıtasıyla çocukların babası A.A. ’evet cürüm duyurusunda bulunuldu.

Kayseri Adliyesi ’ne arzuhâl vererek suç duyurusunda mevcut C.T.F. ’nin vekili Avukat Şair Kayhan, “Görüngü ile ilgili yayınlanan haberlerde komşuların evden mevrut acı seslerini, payanda seslerini duydukları belirtilmiştir. Komşuların bile böyle cife tıpkı şiddetten haberi varken şüphelinin haberinin olmaması düşünülemez. Çocukların vücutlarındaki göverti ve eziklikleri şüphelinin görmemiş olması birlikte aynı o kadar imkansızdır” dedi.

Olayda babanın şişman ihmali ve sorumsuzluğu bulunduğunu belirten Kayhan, “Yayınlanan haberlerde üvey anne S.A. ’nın A.A. ’nın yukarıda ismi sunulan çocuklara âdemiyet dışı ezinç ettiği, seksüel sapıklığa varacak derecede sömürme ettiği ortaya çıkmıştır. İ.A. ’evet makbul yol neticesinde mesanesi patlamıştır. Bayağı İ.A. 5 öğün operasyon olmuştur. Ayrıntılı süreli sistematik ve alçak meri cinsî istismarın ve şiddetin babanın haberi ve onayı olmadan işlenmesi hayatın yalınç akışına göre tür değildir” ifadesini kullandı.

Kayhan babanın üstelik işkenceci ana kadar suçlu olduğunu vurgulayarak, “Komşuların birlikte hakeza leş ayrımsız şiddetten haberi varken şüphelinin haberinin olmaması düşünülemez. Çocukların vücutlarındaki morartı ve eziklikleri şüphelinin görmemiş olması de aynı o büyüklüğünde imkansızdır. Kaknem şiddete ve cinsî istismara uğrayan çocukların velayeti kendine verilmiş bire bir kişidir. Bu konuda nahoş babanın dahi çokça aheste kusuru mevcuttur. Yabansı üvey anne S.A. ’evet engelleme edememesi cins değildir. Bu durumda işlenen suçlarda şüphelinin mümkün kastı mevcuttur” şeklinde konuştu.

Ata A.A. üzerine suç duyurusunda bulunduklarını söyleyen Kayhan, “Kaba otorite sahibi kendisine bu durumda beklenir kastın bulunması nedeniyle sorumludur. üvey anne S.A. Kayseri 1. Kısık Ceza Mahkemesi dosyasında 46 sene 9 kamer hapishane cezası almıştır. Yetke sahibi olan şüphelinin sorumluluğu zımnında bu suçun işlendiğini öğrenen müştekinin hassasiyeti dolayısıyla cürüm duyurusunda bulunduk” açıklamasında bulundu. 

Bir Cevap Yazın