Bade İşçil ve Malkoç Süalp’in ‘yaşgünü’ krizi!

Takvim’in hususi haberine göre Bade İşçil ile Malkoç Süalp’in hadiseli boşanma davaları sürerken olan minik Azur’a oldu. Önceki aktarılma 3 yaşına basan Azur üzere temel İşçil, babasının Büyükada’daki evinde tıpkı kutlama yaptı. Azur’un kutlamasında başrolde iyice oyuncunun köpeği ‘Mösyö’ dahi vardı.

MAHKEME KARARI VAR

Mahkeme kararıyla oğlunu çabucak hafta sonları görmesine cevaz verilen Malkoç Süalp ise bu hususi günde oğlunun yanında olamadı. Geçtiğimiz haftalarda Bade İşçil’i “Hafta sonları bile oğlumu bana göstermiyor” diyerek suçlayan asortik iş adamı, dedikodulara göre gözyaşı gününden 1 çağ geçmiş Şarap İşçil’i aradı.

NİSPET YAPARCASINA PAYLAŞTI

Asortik iş kadını, halen yöntemince evli olduğu sunturlu oyuncuya “Veladet gününde Azur’u görmeme cevaz ver” ricasında bulundu. Ancak Içki İşçil, “Buraya gelirsen seni yine polise şikayet ederim” diye Malkoç Süalp’in bu hususi günde Azur’u görmesine müsaade vermedi. Şarap İşçil, iş adamına ulam yaparcasına de oğlunun yaş gününde çekilen kareleri instagram’üstelik paylaştı.

HAKARETLER HAVADA UÇUŞTU

Paçarız metrukiyet ve tazminat davası açan Içki İşçil ile Malkoç Süalp, bu süreçte birbirleri hakkında üstelik demediğini bırakmadı.

Bir Cevap Yazın