Bağdat Caddesi’nde tecavüz dehşeti!…

Habertürk’ten Sedef Şenkal Çıpa ve Eray Erollu’nun haberine göre kıya gibi trafik kazalarıyla gündemden düşmeyen Kadıköy Bağdat Caddesi demin bile tecavüzcü dehşetine görüntü oldu. İstanbul ’un arz kalabalık semtlerinden olan bölgede eli bıçaklı kimliği belirsiz agresif, üniversiteli gailesiz kıza ayrımsız apartmanın peş bahçesinde saldırı etti.

PEŞİNE TAKILDI

Esbak gece yarısından bilahare yaşanan görüngü iddiaya bakarak şöyle gelişti: Darülfünun öğrencisi 19 yaşındaki E.F.B., cumartesi haset arkadaşlarıyla Kadıköy ’dahi buluşup yemek yedi. Takım ilerleyici saatlere büyüklüğünde gelişigüzel ahit geçirdi. Gecenin böylecene ise E.F.B., Bostancı ’daki evine gitmek amacıyla Kadıköy Rıhtım Caddesi ’nden dolmuşa bindi.

Sahilyolunda dolmuştan inip evine akıllıcasına yürümeye başlayan taze kızın peşine kimliği belirsiz tıpkı can takıldı. Takip edildiğini fark fail ancak kaçacak kayran bulamayan E.F.B. evinin sokağına girdiği sırada agresif harekete geçti. Bir elinde bıçak olan agresif ayrıksı eliyle dinç kızın ağzını kapattı ve sürükleyerek evinin yakınındaki ayrımsız apartmanın art bahçesine götürdü. Ve burada bıçak tehdidiyle tecavüz etti.

Tecavüzcü, canlı kızın çantasındaki 65 TL ile cep telefonunu dahi aldı.

SALDIRGAN KAÇTI

Saldırgan kaçarken, E.F.B. beğenilmeyen halde evinin kapısını çaldı. Ailesi vasıtasıyla alelacele karakola götürülen E.F.B., ifadesinin peşi sıra Adli Tababet Kurumu ’na irsal edildi. Anket başlatan savcılık, tendürüst kızdan alınan sperma örneklerinin ‘Moleküler Kalıtım Bilimi Inceleme ’ye alınması talimatını verdi. ;

İstanbul polisi üstelik E.F.B. ’nin tarifine bakarak yağız ve siyah bodur saçlı tecavüzcünün yakalanması amacıyla alarma geçti.

KAÇAN SALDIRGAN EVİNDE YAKALANDI

Bu sabah Güvenlik Ofis Müdürlüğü Gasp Fasıl Amirliği Ekipleri’nin düzenlediği operasyonda  Pendik’te evinde yakalanan saldırganın 33 yaşında evli ve 2 çocuk babası ve servis şoförü olduğu ortaya daha çok. Saldırganın ayrıca uyuşturucudan, ayyarlık ve hırsızlıktan poliste kaydının olduğu öğrenildi. Evinde yapılan aramada tecavüz ettiği tendürüst kızın cep telefonu bulundu. Adeta cürüm makinesi olan canavar ifadesinde “Şeytana uydum” dedi…

TRAFİK TERÖRÜ VERMEK BİLMEDİ

Atak dehşetinin yaşandığı Bağdat Caddesi, sık sık kaide ihlali nedeniyle yaşanan kıya kadar kazalara de hayalet oluyor. Geçtiğimiz yıl yaşanan kazada çiçekçi Mehmet Emniyetli Kaya, üniversiteli Murathan Öztürk ’nam kullandığı şiddetli aracın kurbanı olmuştu. Öztürk ’ad lüks hız zımnında kontrolünü kaybettiği otomobil kaldırıma kullanılmış, tezgâhının arkasında uyuyan Kayaç ’yı öldürmüştü. Kaçtıktan 87 çevrim sonra teyit olan Öztürk tutuklanmıştı.

Bir Cevap Yazın