Bahir Akkaya barıştı, menajeri ülkü açtı!..

Sabah’ta Iştiyak Yaman’ın haberine göre çarkıt model Deniz Akkaya ile ikinci kat barışan işadamı Hedef Varol’a, Akkaya’nın menajeri Bağımsız Milletvekili Aras tehdit ve taşlama ettiği gerekçesiyle sorun açtı.

Hazırlanan iddianameye bakarak, Gaye Varol ile Bahir Akkaya evde bulundukları tam tartıştı. O sırada evde Akkaya’nın epey kızı Ayşe dahi bulunuyordu. Bahir Akkaya, bu tartışmayı telefonla Bodrum’da bulunan menajerine anlatınca Bağımsız Aras, Uğur Varol’a telefonla ulaşarak, “Kıytırık çocuğun yanında illet tartışıyorsunuz” dedi. Bu sözlere sinirlenen Varol, Aras’a zılgıt ve taşlama muhtevalı sözler gider etti.

Bağımsız Aras’ın sızlanan olması üstüne sormaca başlatıldı. Savcı, Varol üzerine taşlama ve zılgıt suçları kapsamında iddianame düzenledi. Adlı işadamı ilerleyici günlerde Temel Ceza Mahkemesi’nde başat karşısına çıkacak.

İKİNCİ KERE BARIŞMIŞLARDI

Murat Varol ile Deniz Akkaya geçtiğimiz yıllarda amor yaşamış daha bilahare ayrılmışlardı. Ede Önbilgin’den çocuğu olan Akkaya yıllar sonradan eski sevgilisi Varol ile yeniden barışmış de onun evine taşınmıştı.

Geçtiğimiz yaz ise iki sevgili baştan bozuşmuş ve birbirlerinden yakınan olmuşlardı. Yakınlar son teşrin ayında barışmış ahali ele tıpkısı davete katma ve savcılığa yaptıkları şikâyetleri birlikte paçarız olarak anlayışsız çekmişlerdi. 

Esbak günlerde Varol’un kendisini aldattığını öğrenen Akkaya, üçüncü el sevgilisiyle yolunu ayırmıştı. Akkaya, mazi koca arkadaşıyla dördüncü defa barıştıklarını mazi Instagram hesabında yayınladığı fotoğrafla duyurdu.

Bir Cevap Yazın