Bahir Akkaya’ya patak olayında bakir iddialar!

Deniz Akkaya’nın Habertürk Gazetesi’nde zaman yayınlanan röportajı…

‘O BOZUK HERIF GÜLŞEN DEĞİL ’

-Hakkınızda o büyüklüğünde çokça molekül yazılıp çiziliyor kim. Kavganın Murat Varol ’un çarkit eşi yüzünden çıktığını biliyoruz. Bu eski insan, hangi adam Deniz?

Tamam, eski eşi yüzünden artık. 30 yıl önce boşanmışlar.

-Ama bu eski âdem hep Gülşen adına algılandı.

Tartışma Gülşen ’den dünya çıkmadı. Işte oradaki vebal bu. Murat Satış bire bir sefer evlenmedi kim! Önceki eşiyle ilgilendiren aramızda tartışma olduğu doğru. Zaten bunu kendisi da söyledi. Ama benim taşlama ettiğim dalavere. Ağız Dalaşı nedeni birlikte karısının çokça mail zamanda borsa aracılığıyla mahkemeye verilmesi. Yaklaşık 2 milyona andıran benzeri paradan küçümseme ediyoruz.

-Sen ne zaman öğrendin bu mevzuyu?

Işte öğrendikten bilahare oldu ne olduysa. Evde konuşulan ayrımsız laf. Haddinden Fazla mebzul avukatları olduğunu, ünsiyet ve kanunlar önünde kabul etmeyeceklerini söylediler. Bunlar benim değil, Tasavvur As ’in söylemleri. Avukatları Mehmet Dedeoğlu. Ayrımsız üstelik oturduğumuz sitede ayrıksı tıpkısı evrak meselesi da yaşandı. Bu meseleyi hem kent yönetimine hem da eş sahibine açıklamak istedim. Onunla ilişkin de aramızda haddinden fazla iri tartışmalar imdi.

‘DEMEÇLERİ GIR GIR ’

-Gaye As “Çarkit eşim” dediği için tümce sakat eşini Gülşen zannetti.

Gülşen ’in adı ve mevzusu bizim aramızda geçmez. Gülşen ’i çok sevdiğimi bereketli bilir. Sabık aktarılma Cengiz Abazoğlu ’na Gülşen ’in kostümlerini yapması üzere aracılık ettim. Gülşen ’le konuştuk hassaten.

-Bu mevzular geçtiği üzere mi “Ben bunları anlatacağım” dedin?

Olur bu mevzuları duyunca “Anlatacağım” dedim. Sitenin içerisinde olan mevzuya birlikte ortaklık etmek istemedim. Elhak mahkemeye sunuyorum bu mevzuları. Ortada bu ahval varken onlar belden aşağıya vurmaya çalışıyorlar. Matrak matrak demeçler veriyorlar. Yok zat kendime kafamı duvara çarpmışım. Sen bunu okuyunca gülmedin mi Cenabıhak aşkına? Şüphesiz zat kafamı duvara çarpmış olabilirim?

“BIRE BIR KADINA UMUM KALDIRMAK MEŞRULAŞTIRILAMAZ”

-Uğur Satış senin amacıyla “Bozuk eşime küfretti” diyor.

Hangi olursa olsun kötek, tıpkısı kadına el bağışlamak meşrulaştırılamaz. Bunlar meşrulaştırma. Peki ettim amma bunları öğrenince ettim. Bunları bile bile pekâlâ kabul edebilirim? 30 sene önceki boşanmış, bitmiş. Kadını korumaya çalışıyor, saklamaya çalışıyor ve ben bunlara şehadet mı edeceğim?

-Dayağın ve şiddetin tek yakın yanı namevcut. Amma sen pahal tıpkı mevzudan bahsediyorsun.

Gerekirse menfi yönde tanıklık yapacağım. Ben evimde sağlık istiyordum amma evimde sonsuz böyle antin kuntin mevzular var. Sitede eksantrik mevzular dahi söz konusu. Demincek onların bile isimlerini verip konuyu dallandırıp budaklandırmak istemiyorum. Yani tıpkısı sülale bire bir klipten dağılmaz.

Bir Cevap Yazın