BALA KANALINDA EROSAL YAYIN ÇILDIRTTI!.

ESIR ’da yapıt yapan CNN INTERNATIONAL vukuf kanalının birlikte sahibi olan Time Warner Kablo TV şirketi  bünyesindeki iki bala kanalının yayınlarına, erotik içerikli işaret yapan Playboy TV ’nin görüntülerinin karıştı.

Çizgi film muntazır çocuklar şoke olurken aileler şirketin telefonlarını kitledi. Ortaklık yetkilileri özür dilese dahi yaşanan skandal ayrıntılı müddet unutulacağa benzemiyor.

Müşareket sözcüsü Keith Poston, olayın ustalık bire bir arızadan ötürü meydana geldiğini ve Playboy kanalının tanıtımlarının Kids on Demand ve Preschool on Demand yavru kanallarının tanıtımlarının yapıldığı kanala karıştığını belirtti.

Skandal, dallar üzere kablolu TV ’den işaret eden kanalların lansman menüsünde meydana geldi. Ekranın sol tarafında çocukların izleyebileceği cızık filmler ve sair programların isimleri yazılıyken, sağ kayırıcı köşede ise örtüsüz Playboy modellerinin erosçuluk muhtevalı konuşmaları düz aldı.

Keith Poston, erosçu içeriğin sabah 6:15 ve 8:15 saatleri ortada Yıldız Carolina eyaletinin bazı bölgelerinde yayınlandığını ve kısaca bire bir saat sonraları durumun farkına vardıklarını belirtti. Poston, olayla ait, “Maalesef, yer ters zamanda ve en münasebetsiz kanallarda ustalık ayrımsız arıza geldi,” dedi.

Iştirak yetkilileri, arızanın hep abonelerde meydana gelmediğini ve tamlanan saatlerde ara sıra abonelerin ekranlarında, bu nev karışıkları önleyen tıpkısı herkes yardımıyla, yalnız karartma olduğunu ifade etti.

İHA

Bir Cevap Yazın