Başkumandan Sıfat-Fiil iki keder beyninde kaldı!..

Sabah’tan Yüksel Yavuz’un haberine göre adlı popçu Başkomutan Ortaç, geçtiğimiz günlerde yegâne başına İstinye Park’ta görüntülendi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sıfat-Fiil, Milli Takım’a yır yapmasıyla ilişkin şunları söyledi: “Tarkan daha önceki yapmıştı, Kıraç da yaptı. Athena’nın yaptığı bile iyiydi. Kâffesi çokça kalburüstü şarkılar yapmıştı. Bu posta talih bana güldü ve ben yaptım. Aynı ahit Chloe ile burada oturuyordum ve Mustafa Çağlar ile karşılaştık. Ayaküzeri konuştuk ve bana Fatih Terim’in benzeri sözünü söyledi ve ‘Buna ezgi yapabilir misin?’ dedi. Ego bile iki hafta ortamında yazarak ona dinlettim. O bile federasyona gönderdi, onlar dahi beğendi.”

Yılbaşında Kıbrıs’ta sahneye çıkacak olan ve ayrımsız akşam 3G teknolojisiyle Kahkaha Yener’in Etiler’deki konserine karışma olacak olan Sıfat-Fiil, “Çokça büyük aynı proje oldu, çokça uğraşıldı” dedi.

HANDE YENER

beraber ezeli rakipler Hande Yener ve Rabıta Akalın’ı barıştıracağı yönündeki haberlerle ilişik de şu yorumu yaptı: “Kimsenin dargın olmasını istemem ama karışmasam bereketli tamam. Herkesin kendi inisiyatifi. Belki da küskün değiller; ne geçti aralarında bilemezsin, o yüzden ben karışmayayım.”

SARGI AKALIN

Bir Cevap Yazın