Bekir Bozdağ’dan flaş Ilmek yorumu

Türkiye’dahi yer düzlük habere bakarak Hak Bakanı Bekir Bozdağ, “Ilmek’i itibarsızlaştırmak isteyen alçaklar amaçlarına ulaşamayacaklardır ama çepel niyetlerinin pisliğinde debelenebilirler” dedi.

Bozdağ, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, Koşut Ululuk Yapılanması ve destekçileri ile bu arada dinden, dindarlardan erinçsiz “zavallıların”, deminden birlikte Kült İşleri Başkanlığına “haysiyet suikasti” yaptıklarını anlatım etti.

Kült İşleri Başkanlığının, İslam’ın doğru öğretilmesi, öğrenilmesi, akla yatkın anlatılması, anlaşılması ve makul yaşanmasının sigortalarından olduğunu vurgulayan Bozdağ, şunları kaydetti:

“İslam’ın makul öğretilmesi, öğrenilmesi, akilane anlatılması, anlaşılması ve akıllıca yaşanmasından erinçsiz olanlar, baştan sona Diyanete cebin olmuştur. İslamdan, Müslümandan rahatsızlar ile kafasına göre diyanet arayışında olanlar, çıktı bile Diyanetten tasalı olmaya bitmeme edecektir. Diyanet, İslamın, Müslümanın, huzurumuzun, birliğimizin, kardeşliğimizin ve maneviyatımızın hizmetindedir, hizmetinde olmaya bile bitmeme edecektir. Diyaneti itibarsızlaştırmak isteyen alçaklar, amaçlarına ulaşamayacaklardır ama sulu niyetlerinin pisliğinde debelenebilirler.”

Bir Cevap Yazın