Beklenti Erdim:

Beklenti Erdim’in Akşam’birlikte yayınlanan röprotajı…

-Bir süredir ekranlarda görünmüyorsunuz. Neler yaptınız bu süreçte?
Bu süreçte ‘Duygusal Tertip ’ ünlü ayrımsız beyaz perde filmi çektim. Onun heyecanı var bugünlerde. 18 Ilkgüz ’birlikte vizyona girecek fars filminde Yanardağ Demirok, Sinan Engin, Kağan Ural ve Tuğba Köy Muhtarı gibi isimlerle kamera karşısına geçtik. Dörtköşe ayrımsız gelişim oldu. Onun dışında spor hayatıma bitmeme ettim. Hem yaz ayının gelmesi hem de film çekimlerimin olmasından kontekst sporda eski disiplinim güçlü olamadı. Amma spor ve yarışa herhangi bir antlaşma bitmeme.

-Toplamda 50 kilogram verdiniz. Bu süreçte nelere ilgi ettiniz?
Benim zayıflamamın esas sebebi aslında Seyfi Dursunoğlu ’dur. Bundan 1-2 sene evvel evinde ziyaretteyken bana ‘Kilo vermeden bir elan hulul ’ diyerek fırça çekti. Sonuçta Seyfi Dursunoğlu bir konu sokunca derk etmek biraz zaman alıyor. Onun için zayıflama ayrımsız buçuk senedir bitmeme ediyor (gülüyor). Amma elbette anne zayıflamamın sebebi crossfit sporudur. Bıçak altına yatmadan organik ayrımsız şekilde zayıfladım.

ZAYIFLAMAK IÇIN IŞLER KALKMAK TAHAKKÜM GELİYOR

-Son dönemlerde bir nice birey bıçak altına yatarak zayıfladı. Siz ise sporla bunu başardınız. Olur bunu tek düşündünüz mü?
Eden insanları eleştirmiyorum. Sonuçta liyakatli ameliyatlar geçirdikleri üzere istedikleri vücuda eriştiler. Ama ben tek düşünmedim çünkü sporun hayatıma kattığı şeyler haddinden fazla ayrıksı… Spor mu operasyon mı kolay bu kişiye bakarak değişir. Çünkü bana bakarak bıçak altına gezmek çokça elan el.

-Ralli yarışları bittabi gidiyor?
Hobi profesyonelliğe dönüştü diyebiliriz. Bundan birlikte çok memnumum. Aksiyon dışındaki tamlık mesaimi bu hobime harcıyorum. Çünkü tıpkısı şeyin yapılacaksa bilcümle yapılması gerektiğini düşünüyorum. Tek öz yapmıyorsam birlikte yarışma otomobillerinin olduğu garaja giderek fasıla geçiriyorum. O yüzden bu bile benim saplantım. Oradaki hayatımdan memnum. Tek özdek olmasa birlikte aynı işi arzulu yapıyorum.

ŞU ANDA HADDINDEN FAZLA SAĞLIKLIYIM

-Ekran için yıpranmamış projeleriniz var mı?
Film çekimi sırasında bir nice konuşmalarımız oldu. Uzlaşamadık. Çünkü sanırım çokça zayıflayınca insanlar riziko ahzetmek istemiyor. Beni nazik ve sevimli kendisine hayalet ediyorlar fakat toplantıda ego bambaşka biri şeklinde karşılarına çıkıyorum. Bilahare düşünmeye başlıyorlar. Gene dahi bitmeme ediyorum zayıflamaya. Bundan on paralık dahi nadim değilim. Zira şu anda sağlıklıyım. İnsanlar tamamıyla beni göbeğim için izliyorsa ben eksantrik çığır seçeyim. 

SIZILTI EDERKEN IYILIKBILMEZ OLMAYALIM

-Birçok aktör saf uzunluklarından yağlık bakir sezonda ekranda olmayacaklarını söyledi siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Seti bırakanların haddinden fazla paraları var o zaman. Sağlıksız ve herif üstü koşullarda sekans çektiğimiz akıllıca ama ego şekva etmedim tek. Çünkü babam 42 almanak işçi, annem hoca. Bütün ömürleri mesai üzerine. Ben babamdan bu kadar çok dünyalık kazandıktan sonra aynı dolaşma babamın karşısına geçip ‘Haddinden Fazla yoruluyorum ’ dediğimde babam ‘Ne yoruyor seni ’ derse verecek cevabım yok. O yüzden sete ayaklarım geri geri gitmedi. Dizge ister 3 saat çalışıp tam nukut kazanmayı amma ayrımsız şeyden yakinma ederken nankörlük sınırına özen demek geçişsiz.

-Spor üstüne benzeri dergi çıkarmanın hazırlığındasınız. Önceki sayısı da önümüzdeki aylarda çıkma. Nasıl bir bülten oldu?
İngiltere merkezli Health & Fitness Türkiye haklarını satın aldık. Ekim de ilk benzer çıkacak. Medya patronu olacağım şeklinde istihbarat daha çok. Gören üstelik sıradan yazı falanca satın aldım diyecek amma yok ben dergi çıkaracağım yalnız. Onun birlikte doğrusunu yapmaya çalışıyorum. Ayrımsız zamanda sizin gazetenizde moda kısmını yazan Düş Büyüktetik kitap yönetmeni. Çok sağgörü katıyor dergimize.

-Içtimai medyayla aranız şüphesiz? en son bir videoteyp paylaşmış ve takipçileriniz bile ikiye bölünmüştü…
Hareketli kullanıyorum. Geçen devir benzeri videoteyp paylaştım. Pasaport programında yarışmacıyla ayrımsız görev sırasında fırlatma topuna bindiğimizde çokça korkmuştuk. Ve ben bile o esnada sövme etmişim yaşadığım heyecandan kıran. Bende onun kaba halini yayımladım. Bu haddinden fazla tenkit aldı. İkiye bölündü takipçilerim. Tıpkı canip yara yaşıt oluyorsun derken, ayrımsız taraf dahi adam ego barındırmadan yer doğal halini koymuş fikrini savundu. İkisi dahi haklı türlü amma kendimin yaşadığı tıpkı husus olduğu amacıyla koydum.

Bir Cevap Yazın