Belletici Holding’da ibre Ali Antrenör’u gösteriyor

Bugün’den Perihan Çakıroğlu’nun haberine bakarak Çalıştırıcı Ailesi, Mustafa Çalıştırıcı ’un yasını tutmaya devam ediyor. Daha mevsimli mevsimsiz ölümün verdiği yara nedeniyle aileden Çalıştırıcı ’un koltuğuna kimin oturacağı yönünde bir açıklama yapılmadı. Ne var ki, ibrenin giderek Ali Koç ’u gösterdiği gözleniyor.

Koç Ana Ortaklık Onur Başkanı Rahmi Antrenör üstelik koltuğa Ulvi Çalıştırıcı ’un oturacağı yönünde işaretler veriyor. Mustafa Belletici ’a Yönetim Kurulu Başkanvekilliği işleyen ortanca cömert Ömer Antrenör ’un hayatının şişman bölümünü Londra ’bile geçirmesi ve nutuk yatırımları nedeniyle bu işi bu şekilde gitmek istemesi, sancak devrini Yüce Belletici ’un yapacağına hareketli kanıt yerine kabul ediliyor.

Ayrıca Ömer Antrenör ’un kardeşine bindi verdiği da belirtiliyor. Haddizatında Antrenör Ailesi ‘sürpriz yapmayı’ dayanabilen sevmez. Şu anda de holdingin 2023 yılına kadar programları ve hedefleri muhtemelen. Mustafa Belletici bir nice nöbet açıkladı. Türkiye ’nin milli gelirinin 2 trilyon dolara ulaşması halinde Koç Holding ’mağara da 2023 ’te 140 bilyon dolar büyüklüğe ulaşacak. Belletici Ana Ortaklık Eğin Yöneticisi Levent Çakıroğlu birlikte, Koç ’un ölümünün arkası sıra yaptığı konuşmada, onun global hedeflerine çevirme yaptı. Antrenör’u Cumhuriyet’mağara 100’üncü yılına katlanmak belki dahi Mürtefi Antrenör ’a kader olacak. Dinç, hararetli ve global tıpkısı iş adamı olan Belletici ’u umum de daha çok tanıyor ve biliyor.

Taziye kuyruğu on paralık azalmadı

İstanbul Elmadağ ’daki Meclis Oteli ’nde taziyet ziyaretlerini akseptans eden ocak, halkın büyük ilgisi ve desteği zımnında programı 28 Sülale Perşembe günü akşamına büyüklüğünde uzatmıştı. İstanbullular dışında Rum ’nun farklı bölgelerinden üstelik mevrut ziyaretçiler akseptans saatleri olan 16.00-18.00 ortada otelde ayrıntılı kuyruklar oluşturuyor. 

Bir Cevap Yazın