BEN ÇOCUĞU KOYDUM!..

Okan Bayülgen ’in programı gelişigüzel sunduğu Hakkı Kıvrılma, Bülent Ersoy ’un Popstar Doğuluca programında yarışçı Hırslı ’in göğüslerinin silikon olup olmadığını kontrol ettiği görüntülerin yayınlanması üzerine adeta köpürdü.

Hakkı Devrim, Osmantan Erkır ’ı kabaklık ve terbiyesizlik ile, Bülent Ersoy ’u de baskısız olmakla suçladı.

Hakkı Inhina ’in enerjik yayındaki alışılmamış sözleri medyada açık aksiseda buldu.

Tıpkı gazetecilik duayeninin bu olay karşısındaki sözleri medyanın gözünü bu olaya çevirdi.

Demin Hakkı Devrim ’den Okan Bayülgen ’mağara Parafin Show ’de, özlük soyadını verdiği nikahlı eşinin hamileliği için söylediği sözlerin görüntülerini izlemesini ve bir adil(!) şekilperest içerisinde eleştirmesini bekliyorum.

Okan Bayülgen, Parafin Show ’birlikte Esra Ceyhan ile Gül Saye ’nin aynı balık restoranında yanlarına gelerek eşine aylı kadınlar üzere tavsiyelerde bulunmasından başlayarak, “Bana bile sen dahi şunları yutuyor musun? Diye Niteleyerek sordular ben bile anlamadım tıpkı eş kendisine çocuğu koyduktan sonradan hangi yutmam gerekiyor.” Deyince programın diğer konuğu Şarkıcı Begü ’nün tepkisine da “Sen neden tepki verdin anlamadım.” Diyerek terslemesine ve yavru orgazmdır falan kadar yapmış olduğu konuşmaların, genel ahlaki ayar yargılarıyla zahir örtüştüğünü zaten sanmak istiyorum..

Deminden, Sn. Hakkı Inhina ’e soruyorum: Okan Bayülgen ’in bu görüntülerini izledikten sonra, Bülent Ersoy ’un ciğer kontrolüne ahlaksızlık ve terbiyesizlik diyen ölçüt tahtanızda Okan Bayülgen ’e ne kabil cümleler yazacaksınız?

Sacit Arslan

 

Bir Cevap Yazın