Bengü’nün aşksız dünyası!..

Akşam’dan Aysun Yıldız’ın röportajı…

“Kapışma” programınızdan bahsedelim. Takım kaptanı tevessül etmek pekâlâ ayrımsız önsezi?
Esasen yarışmacılarla bire bir kaderi paylaşıyoruz. Onlara yaptıklarımızın aynısını böylelikle tığ üstelik yaşıyoruz. Orada oturup gelen yarışmacıyı eleştirmiyoruz. Burada şiddetli söyledin burada ongun söyledin demiyoruz. Müzikal terimlerle yarışmacıları boğmuyoruz. Mustafa ’nın (Ceceli) ve benim dahi egolarımızı evde bırakıp gittiğimiz tıpkısı düzlük. Mustafa’yla O şekerli kapışmalarımız insanlara çokça iyicene yansımış ki bu hafta üçüncü olduk.

Yarışma teklifini nasıl kabul ettiniz olur?
Mustafa ’nın ismini duygulu duymaz formatı dinlemeden tek duraksamadan “Tükenik” dedim. Çünkü Mustafa benim 15 senelik dostum. Bu piyasada kafamın uyduğu ve güvenimin zevalsiz olduğu haddinden fazla heybetli biri…

Televizyonda olmayı sevdiniz mi?
Bittabi, insanlar kliplerdeki Bengü ’yü biliyorlardı. Kendimi içtimai hayatımdaki kabilinden gösterebileceğim kişilik ayrımsız ortamım oldu.

Çalışma şartlarından kıvançlı musunuz?
Haddizatında klipler de uzadığında daralıp sıkılan ayrımsız tipim. Ama bu yarışmada anca tıpkısı husus bulunmayan. Çok eğleniyoruz. Çekimler15-16 saat sürüyor ama zahir geçtiğini anlamıyoruz. Buradan hep prodüksiyon ekibini kalbimden öpüyorum, çok bereketli hisse senedi çıkartıyorlar.

ARADA KALIYORUZ

Yarışmacılar ortada kaldığınız oluyor mu?
Çok oluyor. Üç dört zaman içre, üç kişiden benzeri yarışmacı seçmeye çalışıyoruz. Akıllıcasına kararı yöneltmek gerçekten çokça edisyon. Sonucu seyirci belirliyor. İnşallah hep ikiye basarlar şuan birlikte bile kapışıyorum Mustafa ’yla (gülüyor).

JÜRİ TARAFINDAN KEŞFEDİLDİM

Sizde “Popüler Show” ünlü yarışma programına katılmıştınız. Eskiler aklınıza geliyor mu?
Olur, hele o heyecanlarını görünce… 17 yaşındaydım. Birçok âdem o zamanlar popüler Show ’dan çıkmıştı. Benim yaşımda tıpkı kızın ikinci olması şişman bire bir başarıydı. Onları çokça dolgunca anlıyorum.

HAZIRLIK SÜRECİNDEYİM

Albümünüzden bahsedelim. Üçüncü klipinizi çektiniz. Bakir resimlik hazırlığınız var mı?
Normalde üçüncü klipten sonradan bakir resimlik hazırlığı başlar. Ancak bu kadar sunturlu şarkının benzeri arada olduğu albümü kuşkusuz kapatırım? Klip çektiğin devir bakir aynı sıkıntı çıkartmışsın kabil oluyor. Nitekim Feveran ’de ağız ağıza öyle oldu.

ZEVKLİ OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM

Son adına üstelik Bengü By Lidyana Ayakkabılarınızı anlatır mısınız?
Çok çalkantı verici ayrımsız madde benim üzere. Bu konuda güzel olduğumu düşünüyorum. 15 parçalık ayrımsız koleksiyon hazırladım. Çoğuna birlikte ego karar verdim. Çizildi ve atölyeye mürur aşamasında. Amma şunu da söyleyeyim bana koruyucu oluyorlar. Zira işin ayrımsız üstelik beceri tarafı var kim o eksantrik tıpkı öz. Bizim amacıyla majör olan şen, kentli eş ayakkabısı yaratmak. Çünkü ben birlikte ökçeli giyiyorum çokça detaylı bir boya cemaat olmadığım üzere (gülüyor). Averaj fiyatlarda olacak.     Ayrımsız terslik olmazsa üstelik Güzün kullanılmış olacak.

YORULMADAN BUGÜNE GELDİM

Geçmişe dönüp baktığınızda ne hissediyorsunuz?
Gururlanıyorum çünkü hiç yorulmadan bu güne geldim. Haddinden Fazla şükür kim kalbimi güçsüz hissetmiyorum. Bu aksiyon amacıyla doğduğumu düşünüyorum. Küçücükken mırıldanan kız çocuğunun şimdi hep Türkiye marifetiyle sevilmesi, tanınması çok sunturlu. Bu günlere süssüz gelinmiyor. O yüzden bilcümle layık olmaya çalışacağım.

Tökezlediğiniz oldu mu?
Tabii, olmalı da. Baştan ayağa kalktığında daha hareketli kalkıyorsun.

ECZANE ÜRÜNLERİ KULLANIYORUM

Botoks yaptırdığınıza dayalı dokuz canlı çokça öz yazıldı çizildi…
Botoks yaptırmadım. Yaptırsam de bundan gocunacak aynı nev değilim. O büyüklüğünde yaşlanmadım. O dönemler ego birlikte benzeri boşluk aramaya çalıştılar. Bire Bir anormal kuyuya aynı taş attı bütün inandı. Hakeza bir minik uğraştılar benimle üstelik takmadım. Çünkü bu işi yapıyorsan bunları da bağışlamak zorundasın.

Kendinize bittabi hizmet yaparsınız?
Yıllardır eczane ürünleri kullanıyorum. Natürel ürünlerle sabah ve tün cildimi nemlendiriyorum. Gidip fiyatlı ürünlere servet vermedim hiçbir antlaşma. Onlara inancımda namevcut türkçesi. Haddinden Fazla su içiyorum, spor yapıyorum, beslenmeme ve dalgı düzenime çok ilgi ediyorum.

KARALAR BAĞLAMAM

Tamam, Bengü elbette biridir?
Bekâr kalmayı çokça sevmeyen bire bir kızacağızdır (gülüyor). Cümle gibiyim gerçekte. Hayatı uçlarda yaşamıyorum. Hezel tatillerini gene ailemle bu arada geçiriyorum. O doğal taraftan besleniyorum kim ışıklar altında kaybolmayayım…

Amor hayatınıza girecek olursak…
Keşki olsa dahi girsek (kahkahalar). Bap ardına büyüklüğünde vazıh ama içeride kimse bulunmayan.

Güzelin şansı olamaz derler ya!
Bilmiyorum. Felek tecelli… Olursa bağıra çağıra söylerim. Elhak on paralık ayrımsız şeyimi saklamadım bu güne büyüklüğünde. Arada elbette ki temas insan gibi ego da yemeğe çıktım, sinemaya gittim amma olmadı…

Üzüldüğünüzde sizi ne mutlu değer?
Üzüldüğüm şeyi haddinden fazla fazla uzatmıyorum. Eve gidip ağlayıp karalar bağlamıyorum. Şuna inanıyorum kim; hangi kadar aksi olursan gelişigüzel öz yoğun geliyor. Durumdan birden uzaklaşıp şekerli şekerli devam etmeye çalışıyorum. Beni mutlu edense o anda ki diri düşüncem.  

Bir Cevap Yazın