Beşiktaş’ın Scarione planı!

Takvim’de düzlük alan habere göre ligde zirveye çıpa atan Beşiktaş bir yandan üstelik Ev ayında yapılacak transferler için kolları sıvadı.

Siyah-Beyazlı yönetim Teknik Yönetmen Şenol Güneş’in kadrosunda çokça fethetmek istediği Kasımpaşalı Oscar Scarione’yi listenin arz başına aldı. Kulübüyle olan sözleşmesi sezon böylece bitecek olan 30 yaşındaki Arjantinli futbolcuyla menajeri vasıtasıyla ayrımsız yöre görüşme yapıldığı ortaya daha çok.

Beşiktaş Yönetimi’nin Kasımpaşa’ya 300 bin Euro’luk benzeri öneri sunacağı öne sürüldü. Gökçe-Beyazlı kulübün bu rakamı kabul etmemesi yerinde Beşiktaş bu oyuncuyu mevsim böylece bonservis bedeli ödemeden alma hakkına kavuşacak. 3 sezondur Kasımpaşa’birlikte liyakatli benzeri başarım gösteren Arjantinli yıldızın alınmasını çok talip Güneş’in gelişmeleri yakından izlem ettiği belirlendi.

OSCAR SCARIONE NET KARŞILIK VERMEKTEN KAÇINDI

Beşiktaş’ın Kasımpaşalı yıldızı transferde rüçhan futbolcular arasına aldığı öne sürüldü. bu arada Kasımpaşalı aktör geçmiş yaptığı açıklamada Beşiktaş’la ilişik kendisine sorulan sorulara kemiksiz karşilik vermekten kaçındı. Arjantinli oyuncu Beşiktaş’tan öneri gelip gelmediğini bilmediğini anlatım ederek, “Sözleşmesi bitecek oyuncular üzere bu hat spekülasyonlar seçme antlaşma evet. Fakat ego işime odaklanıyorum. Transfere daha ant ver” yorumunda bulundu.

İSTİKRAR ABİDESİ

Kasımpaşa’de oynadığı oyunla takımın bildirme dengeli ismi olan Scarione çokça cepheli futbol kimliğiyle ilgi çekiyor.

SCARIONE KİMDİR?

YAŞI: 30
MEVKİİ: ORTA VADI
ÜLKESİ: ARJANTİN
OYNADIĞI TAKIMLAR Kasımpaşa (3 sezon) St Gallen (3 zaman) Thun (1 mevsim)

Bir Cevap Yazın