Beşiktaş’ta çifte seferberlik!..

Takvim’birlikte vadi düz habere göre Beşiktaş bu zaman en eleştiri sürece bu hafta girecek. Yağız- Beyazlılar hem Avrupa’bile hem dahi ligde kader maçlarına çıkacak. UEFA Avrupa Ligi’nde yenilgisiz adına şef durumda bulunan Kartal Sporting Lizbon uğrunda alacağı 1 puanla gruptan çıkma.

Çökmüş halinde ise Lokomotiv maçının sonucuna bakarak Beşiktaş’ın elenmesi bahis konusu olacak. Kartal ligde üstelik yıllardır namına damarlı gelen Galatasaray’a misafir olacak. Bu maçta alınacak akıbet ilk yarı liderliği için tıpkı karine olacak. Bu nedenle Maharet Yönetmen Şenol Gündüz aynı dizi tedarik aldı.

Futbolculardan hususi hayatlarını kısa bir müddet dondurmalarını talip Güneş’in yarından itibaren futbolcularıyla ayrımsız ilgilenerek onlara moral vereceği öğrenildi. Sporting maçı oynanmadan Galatasaray gündeme gelmeyecek.

‘BU DÖNEMDEN KAZASIZ YERINE ÇIKMALIYIZ’

Şenol Sıra’in futbolcularıyla bire bir müzakere yaparak, “Bu hafta süresince oynayacağımız 2 maçın önemini biliyorsunuz. Ancak bunun için panik yapmaya lazım namevcut. Siz sahada alışılagelen futbolunuzu ortaya koyduğunuzda yenemeyeceğiniz topluluk yoktur. Sizlere güveniyorum. Böylesine print tıpkı dönemden kazasız çıkmamız gerekiyor. Bu mevsim verdiğimiz emeğin karşılığını almaya çokça bir iki kaldı. Beşiktaş’ın geçmiş hedefi önceki Avrupa’da için aylamak, sonra da evvel yarıyı şef durdurmak olacak” ifadesini kullandı.

Bir Cevap Yazın