‘Best Luxe Signature’ artık!…

‘Best Luxe Signature ’den konuşmak istiyorum sizlere; alışılmış begayet algısını kafanızdan çıkartın. Bu bülten çokça hususi olmasaydı doğrusu seçkin kamer çıkardı işte fark da burada hususi ve mahmul mahmul olduğu amacıyla yılda benzeri nöbet çıkartıyoruz.

Derginin içeriğinde sizleri öncelikle moda, güzellik ve zaman trendleri karşılıyor. Akabinde yıla şıklıklarıyla imzasını atmış topluluk ve tekellüm dünyasından kadınlar var.

Keyifle okuyacağınız ve kendinizi gitmiş kadar hissedeceğiniz dört zaman begayet tatil yerlerini dahi sizler için seçtik.

Gül Erçetingöz ’ün gezi yazıları; tavsiyeleri, anlatımı ise makro. Londra, İtalya, Paris, İskoçya kültürel bilgileri ve nerede hangi yapılması gerektiğini sizler için kaleme aldı.

Kudretli, kat sayı alınan hareket adamları ve aksiyon kadınlarının lüksleri konusunda röportajlarımız, alışılmışın dışında.

‘Best Luxe Signature ’ bunlarla de kapalı değil; kişisel bakımdan özel yerlere, mücevherden aksesuara, dekorasyondan sanata, otelden restorana ve gecce yaşamına dayalı her şey kâin.

240 iş dopdolu tıpkı yıllık yaptık sizleri, ekstrem sevimli yönlendirmek amacıyla…

Lüksün yeri geldiğinde mahdut ulaşılabilir bire bir şey olduğunu ifham etmek istedik.

Yanınızdan ayıramayacağınız aynı bülten yaptık.

‘Best Luxe Signature ’ dergisini D&R ’larda, temas kitapevlerinde, THY CIP salonlarında ve otellerde  rahatlıkla bulabilirsiniz..

Bildirme sivri madde zamandır, zamanınızın kıymetini bilin!

Bir Cevap Yazın