Bicik tasgir ameliyatı dal ağrısını önlüyor!

İHA’nın haberine göre Beğenilen International Esenlik Grubu doktorlarından Op. Dr. Mehmet Başbuğ, bicik tasgir ameliyatının arka ağrısını önlediğini söyledi.

Meme Başı tasgir ameliyatlarının, her şeyden geçmiş esenlik açısından ve psikolojik kendisine kadınların kendilerini elan mutlu hissettikleri bir cerrahi müdahale olduğunu belirten Op. Dr. Mehmet Başkan, ‘Büyük göğüsler kişide ense ağrısı, çıkıntı vakfe, çiğin ağrısı, içki almada ağırlık, döş altının havasız kalmasından etraf pişik, yalan üzere sorunlar yaşamasına etmen olanaklı. Doğuştan, emzirme dönemi sonrası alınan kilolardan, bazı hormonsal rahatsızlıklardan çevre dahi göğüsler büyük benzer. Nedeni herhangi bir hangi olursa olsun, hastalarımızın hayat konforunu engelleyen yapıda tıpkı iş yaratıyorsa, meme küçültme operasyona yunak bakabilirler’ dedi.

‘BEYLER EŞLERİNİ DESTEKLESİN’

Döş tasgir ameliyatı oluşmak talip kadınların, musahabe esnasında yeryüzü çok eşlerinden izin alamadıklarını dile getirdiklerini belirten Reis, ‘Bazı rical konuyu yekpare alacak edemiyorlar. Düşünün üzerinizde 2-3 kilo fazlalık bir yapıyı taşıyorsunuz, bile bu alanın zihayat bir zir yapısı bulunmayan, kadını yoruyor. Bu yüzden karı hastalarımıza bilcümle şu tavsiyeyi veriyoruz. Eşlerine ikişer kiloluk market poşetini sayı farkı 2 saat tutmasını dilek etsinler. Kollarındaki, sırtlarındaki ağrıyı ve yoğunluğu hissedince, elhak ne eylemek istediğimizi anlayacaklardır’ diye, eşlerin birbirlerini desteklemesi gerektiğinin altını çizdi.

MEME TASGIR OPERASYONUNUN İZİNDEN KORKMAYIN

Bağır tasgir estetiği öncesinde yapılan muayenede, geçirilen emraz, kullanılan ilaçlar soruluyor ve hastanın operasyona uygun olup olmadığı kararı veriliyor. Gerekirse mamografi istenebiliyor.

Ameliyatın ayrıntılarına değinen Op. Dr. Mehmet Resi Bey, ‘Bicik tasgir ameliyatları teknolojinin ve tıbbın gelişimiyle ferah sonuçlar alındığından çokça aşkın yeğleme ediliyor. Işler genel anestezi altında yapılır. Göğüsteki çok nesiç ve deri alınır. Sine ucu yukarıya getirilir, sine dikleştirilir. Kesi tekniği aksi T şeklindedir ve göğüs ucundan aşağıya akıllıca çokça az karışık kalabilir. Ancak çekilen arka, üzeri ve aynı ağrılara değecektir, o yüzden bicik tasgir operasyonun izinden korkmayın’ dedi.

Bir Cevap Yazın