Bilal Özcan: ‘Sanatçı değilim kim kapris yapayım’

Ego artist olmadığım için kapris yapmam. Orayı ‘ikinci çıkmam’ üzere bir kaprisle tecezzi etmedim.

Saat 22:30 dahi çağırıldığım programın kulis odasında saat 00:00’a kadar bekledim. Benzeri buçuk saat süresince çağırılmayınca ego üstelik orayı terk ettim. Ben ikinci çıkmayı akseptans ettim ki o program davetine ‘evet’ dedim ama bekleme süresinin git gide uzadığını görünce henüz aşkın sabredemedim.

Herhalde izleyenler üstelik ilgi etmişlerdir. Ne programın başında ne bile program sürerken benimle ilişik tek aynı ‘az sonra’ üstelik yayınlanmadı. Izlence başladığında ve program sürerken o programı izleyenlere benim mihman olacağım hiç tıpkısı şekilde duyurulmadı.

Ben çaycı mıyım ki sütüdyodan geçerken o koltuğa oturacağım?.. Ben anca bir eleman mıyım?

Hem beni tıpkı buçuk saat bekletiyorlar hem program akıyor hem bile görüntülük başında izleyenlerin benim misafir olacağımdan haberi bile yok.

Lerzan Hanım’ın televizyonculuktaki çabasını rastgele antlaşma destekleyen ve takip eden biriyim. Fakat zannediyorum ki ekibindeki eşhas onu falsolu yönlendiriyorlar.

Bu kabil hatalara sebebiyet vermeleri çok hatalı. Benim amacıyla programa ‘ikinci misafir olarak’ katılmam katiyen sorun olmaz.

Benim tepkim yayıncılık yerine yapılan yanlışlığa ve saygısızlığa idi…

Saygılarımla..

Bilal Özcan

Bir Cevap Yazın