Bilal Özcan’dan condom açıklaması!

Bu sabahleyin Kanaltürk’te yayınlanan “2.Sayfa” programına konuk olan magazinci Bilal Özcan’dan ‘dikkat’ çeken izah!

canlı yayın esnasında meze 7 yıldır gelişigüzel olan Pınar Aylin ve Süleyman Erbaykent’in esbak zaman Pınar-Alaçatı ’birlikte kâin evlerinde nikâh defterine imza atması haberinden açılınca Bilal Özcan, Aylin ile olan ayrımsız anısından bahsederek “Kaynak Aylin elan evlenmemişti. Hollanda’dahi o antlaşma balaban amor yaşadığı bankacı nişanlısıyla buluşacaktı. Birlikte bile annesi bile vardı Bulak’ın. Eczaneye girip condom aldı. Ben çok şaşırmıştım. Annesiyle alay malay bekar ayrımsız kadının böyle bire bir madde alması beni haddinden fazla şaşırtmıştı.” ifadelerinde bulundu.

7 yıl gözlerden uzak; ayrıntılı ve bahtiyar benzeri beraberlik ateş parçası ve neticesinde evlenen Bulak Aylin’e; Bilal Özcan’dan gelen bu ‘enteresan tebrik’ izleyecileri alışılmadık etti.

Çıktı değil eczanelerde süpermarketlerin ödeme kasalarının yanında; çocukların göz hizasında satılan bu keyif ürününü almanın ne üzere bire bir sakıncası olduğu ve Bilal Özcan’ın bu anıyı hakeza mutlu bir veri üstüne illet anlattığı iptila uyandırdı.

İşte ateş parçası gazetecinin açıklamaları…

İzlemek üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın