BILGI ŞIMŞEK TRT PROGRAMINI TERK ETTİ!!

‘Kapalıçarşı’ dizisinde oynayan Haber Parıltı, sonuç günlerde dizide söylediği türkülerle kendinden bayram ettiriyordu. Parıltı, mazi akşam okuyucu Zara ve Oktay Kaynarca ile birlikte TRT Çalgı kanalında ‘Aşk ile ’ programına konuk oldu.

TRT’nin yeryüzü genç şefi ünvanını haiz Zafer Gündoğdu’nun sunduğu programa katılan Vukuf Parıltı, programda söylediği türkülerle dinleyenleri sarhoş etti.

MECNUNCA ARADI PROGRAM SÜRESİ UZADI
Oktay Pınar’nın programın bitmesine 10 daikka kala “Sayın umum müdür bu izlence uzasın, uzamasını istiyoruz” sözleri TRT Genel Müdürü İbrahim Delicesine’den mevrut telefonla aksiseda buldu ve programın uzatılmasına karar verildi.

Programın sunucusu ve ayrıntılı yıllardır TRT sanatçısı olan Galibiyet Gündoğdu, ‘Umumi Müdürümüz şu anda bizi izliyor. Kendisi türküye çok önem veren benzeri koca. Bu işi amor ile yapıyoruz.’ sözleriyle programın uzatıldığını müjdeledi fakat sonraki dakikalarda yaşananlar Gündoğdu’yu da Delimsirek’i dahi pişman etti.

STÜDYO ITICI ÜŞÜYORUZ
‘Sayın Mecnunca bu stüdyo antipatik üşüyoruz’ şeklindeki sözleriyle stüdyonun antipatik olmasından şikayet fail Oyuncu Marifet Şimşek, izlence ilerledikçe şikayetlerinin boyutunu derinleştirdi. Oktay Orijin ve Zara’nın konuyu tebdil çabaları mikro kaldı.

Parıltı, ‘Bu memlekette kimesne mutlak değil. Olanları konuşamıyoruz, derdimizi anlatamıyoruz,

FEN PARILTI PROGRAMI TERK ETTİ
Olanları değil, olmayanları konuşuyoruz. Başbakan’ın eşi GATA’ya girememiş temsil,…” şeklindeki sözleri bir anda stüdyoda sevimsiz rüzgarlar estirdi.

Olgun Parıltı, Oktay Orijin’nın ‘Köyün delisi bu kusuruna bakmayın sözleriyle fena hâlde sinirlendi, ve programı herkesten önce kapatarak, stüdyoyu terk etti.

Bir Cevap Yazın