Birey Tanrıyar mektup yazdı!

Aşkla kurulan aynı yuvanın ilenç ile dağılma hikayesi

CAN TANRIYAR ’DAN İTİRAFLARLA KIRCI CINS TIPKISI HİKAYE

“Suratımı tüküreceklerini isteyerek, rahmetli eşimin vasiyetini hesabına ifham etmek ve bu kitabı ayırmak zorundaydım”

“Rical illet aldatır? ”, “ İhanetin kitabı peki mu? ‘ ’ ’Temel acıyı torunlar mı çeker yoksa anne baba mı?‘ ’ , ‘ ’Kadının dramı erkeğin yokluğu mudur yoksa başka bire bir kadının varlığı mı? ’ ’

Cemi bu soruların ve elan fazlasının yanıtını bu kitapda bulacaksınız.

Fert Tanrıyar ’ın “Yakarım Canını” isimli kitabı bugün piyasaya daha çok.

Tanrıyar, merhum olan eşi Şafak Tanrıyar ’ın namına yazdığı mektupları derlediği ve yaşanan zehir kirci olayların engel arkasını anlattığı kitabı üzere, ‘ ’Savunulacak tek tarafı yok , keşki yaşamasaydım, yaşatmasaydım Sair dünyadan bu dünyada bıraktığınız eşinize hesap sorabilir misiniz?.. Kalemi elinize alıp yazarsanız, günü geldiğinde  vakit kaybetmeden o kalemin mürekkebiyle de bu dünyada kalanı boğabilirsiniz. Kim “ahı”nı aldığım rahmetlik eşim vicdanlı davranıp, çabucak benim onu yaktığım büyüklüğünde, yaktı canımı!  Yoksa bu itirafları yazamaz kuzuluk sağlık, pişmanlığımı dile getirecek şansı bulamazdım. Zira hak etmiştim!” dedi.

Rahmetli Şafak Tanrıyar ’ın ölmeden ilk oğullarına vasiyeti olan kitapta kendi aile dramından yola çıkan Tanrıyar , günümüz ilişkilerine de kat sayı olacak cemi sıradışı olayları, ihaneti, yaşanan kavgaları ve çocukları ile yaşadığı kötü meşbu günleri tekmil belirgin yürekliliği ile itiraf etti.

YAKARIM CANINI ESAS BIR HİKAYE ÜS TIPKI DOĞU

Can Tanrıyar ’ın önceki baskısı 20.000 skor basılan kitabı ile alay malay ayrımsız anda  sözü ve müziğini yazdığı “Yakarım Canını” isimli single dahi Süperstar Ajda Pekkan ’ın yorumlarıyla piyasaya bundan sonra.

Bire Bir zamanda  kitapla birlikte satışa sunulan single çokça geçenlerde DMC etiketiyle birlikte tamam saz marketlerdeki yerini matlup. 

Bir Cevap Yazın