’’BİZDE KARMAŞA YOK!’’

Birand, CNN Türk ’te yayınlanan Sağlık bakanı röportajının eksantrik kanallarda yayınlamasına reaksiyon gösterirken ölçüyü kaçırdı… ATV, Show ve Star ’a mesai hırsızı suçlamasını yöneltti.

Show malumat, Birand ’a yanıt ödeme gereği de duymadı.

ATV yanıt verdi, defo diledi ama muhatabını neredeyse içtima dibine soktu.

Star Marifet ise cümle anlamıyla rest çekti.

“Bize haydut diyenin alnını karışlarız” dedi. Anlayan anladı.

Bambaşka bazen hırsızlar ve sahtekarlar da süratle servet bulmuş mağribi kabilinden bu tartışmaya balıklama atladı. Gözlerini bürüyen, iflah olamaz Meram Dündar düşmanlığıyla, tek ahit anlayamayacakları gazetecilikten yine sınıfta kaldılar.

(Onların adını birlikte anmaya birlikte lüzumlu namevcut. Gerçek hırsızları siz mebzul tanırsınız.)

Cemaziyelevvel bu kez Star Veri şanlı aynı hususi habere imza attı. Dursun Çiçek ’mağara mektubunu Star Vukuf Ankara Temsilcisi Hedef Çelik ele geçirdi. Bir haddinden fazla yazı ve gazete bu haberi aldı, kullandı. Bazıları Film Yıldızı Bilgi ’i esas gösterdi, bazıları göstermekten çekindi.

İşin ilginci, tıpkısı çağ önce Star Bilim ’e cenk açan Birand ’ın Geçek D ’si da, Star Selen ’mağara hususi haberini zat sitesinde mahiyet göstermeden kullanmayı yeğleme etti.

Başkalarına ahlak dersi verenler, böylecene sınıfta kaldı.

Bu akşam Misyon Dündar Film Yıldızı Bilgelik ’de haddinden fazla manalı mesajlar verdi.

“Bizim hususi haberimizi üs göstererek yahut göstermeyerek yayınlayan cümle meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Zira haberimizin daha bile degaje kitlelere ulaşmasını sağladılar. Bizim hiçbir kompleksimiz bulunmayan. Bundan bahtiyarlık duyuyoruz” dedi.

Yani Birand ’ın tekmil tersi ayrımsız gurur gösterdi.

Tıpkısı karşılık bile Tufan Türenç ’e verdi. Hürriyet ’in görmüş geçirmiş kalemi “Birand ve Dündar kuvvet mücadelesi yapıyor” demişti. Kasıt Dündar ise kimseyle kudret mücadelesi yapmadığını söyledi. Halkoyu araştırmalarında sâdır “Sunu güvenli esame” sıralamasına yöneltme yaptı.

Gine anlayan anladı.

Erek Dündar ’ın ve Yılmayan Özdil ’mağara hastalık ahali beyninde hastalık böylesine sevildiğini anlamayan ara sıra cahillere son söz….

Zevzeklik yaparken, gerçeklik “gazeteciler”in adını kirletmeyin.

 

Bir Cevap Yazın