Bölgesel yağlarınızdan kurtulun!..

Takvim’de yer kayran habere göre bölgesel yağlanmalar fiziki görüntüyü etkilediği büyüklüğünde aslında sağlığı da zılgıt ediyor. Bu boğunuk durumdan boşanmak fazla yağları vücuttan kovmak için ise akla yatkın besinlere başvurmak gerekiyor. Uzmanlar sabahleyin kalktığınızda nasıl tıpkısı çamçak ılık suya limon sıkıp içilmesini referans ediyor. Batın, yanlardaki düğürcük şeklindeki yağlar ve kalçada fazla yağları atmak amacıyla ise şu besinleri başvuru ediyor…

Gömlek: Nesil etrafında çok çok yağ depolanmasının nedeni stres hormonu olan kortizol üretmesidir. Bunun amacıyla reyhan, ıspanak, narenciye, fasulye ve arpa bezdirmek bu durumun önüne geçerek incelmeyi sağlayacaktır.

Yan simitler: Artmış insülin düzeyleri art tarafta yağ birikimine hastalık tamam. Bunun üzere yoğurt, peynir, yeşil sebzeler ve mecmu tahılları bezdirmek gerekir.

Kalça: Östrojen seviyelerinin artması vücudun taban üzerinde saklanmasına hastalık oluyor. Karnabahar, brokoli ve gözleme kadar turpgillerden sebzeleri tüketmek gerekir. Chia, keten ve süsen tohumları tüketerek kanınızdaki östrojen seviyelerini düşürebilirsiniz. Bunun dışında al üzüm
ve nar üstelik hayır olabilir.

Zayıflatan, cildi parlatan ve selülit düşmanı kokteyl:

Malzemeler:
1 litre menşe akarsu
3 aşındırmak kaşığı keten tohumu

Talimatlar: 3 yemek kaşığı keten tohumunu orijin suyun üzerine dökün. Şeb bu karışımı dinlenmeye bırakın. Ertesi sabahleyin karışımı süzgeçten geçirip tüketin. Rastgele yemekten yarım yamalak saat geçmiş içmelidir. 10 dönem süresince çay tüketin ve henüz sonraları 10 günlük ıtlak verin. Ihtiyaç duyarsanız ayrımsız şekilde 10 aktarılma daha yapabilirsiniz. Rastgele aktarılma dinç kendisine hazırlayın.

Uyarı: Böbrek taşı, uykuluk problemleri olanlar bu çayı tüketmemeli.

Bir Cevap Yazın