BONCUK BONCUK TERLEDİ!..

“Kraliçe Vahapoğlu Ingiliz Ingilizcesi, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Boşnakça biliyor” diyen Okan Bayülgen, konuğuna hemencecik banttan bir yır dinletti ve bu sözleri Boşnakça söylemesini istedi.

Kraliçe Vahapoğlu neye uğradığını şaşırdı ve bir tane söz edemedi. Madem kim bu dilde hatırlayamadın, o devir İspanyolca söyle denildi ama akıbet tekrar aynıydı.

Frenkçe kendisine üstelik “özür dilerim aşkım” cümlesini kuramayınca Ingilizce tercüman olmak talip Vahapoğlu, onu dahi kusurlu söyleyince konuklardan Pınar Aylin müdahale ederek doğrusunu söyledi.

Arkası Sıra VJ Bülent tempo söylemeye başladı ve programa duruluk verildi. Fakat programın baştan başlamasıyla birlikte Vahapoğlu ’nun keyfinin iyiden iyiye kaçtığı gözlendi.

Bu olay twitter ’a bomba üzere düştü. Işte twitter ’üstelik dönen konuşmalar…

ahmethc    ÖZEN ÖZEN… Imdi kesiyorum. Zulüm ile abad olunmaz. Mazlum Kraliçe ’ye bundan hakeza biricik ayrımsız harfle da olsa sataşmayacağıma antlaşma içiyorum…

cuneytozdemir    Sanırım ecnebi açacak kariyerinin sonlandığına şahit olduğumuz ayrımsız andı.Bizim adımıza eğlenceli gibi ama Kraliçe adına trajik ’di.Üzgünüm banal

Notredamedesion (Baylan Ilıcak)    Frenkçe bilip bile affet kelimesini hatırlamamak gibi mü? Pardonne moi mon amour . PARDON kelimesi Türkçede birlikte var Acaba heyecandan mi?

ahmethc    Televizyonun onunden geciyordum. Sanirim kraliçe bildigi dillerle gerçekten sukse yapiyordu

cuneytozdemir    Şu anda Kraliçe atılmak istemezdim!

cuneytozdemir    Boşnakca ve ispanyolca şu kelimenin anlamını düşkünlük ettim ; “uzun etek” ne demek kuzum?

timblnt    “Ece Vahapoğlu Ingiliz Ingilizcesi, Frenkçe, İtalyanca, İspanyolca ve Boşnakça biliyor.” Ben bile Zidane ’ın dayısıyım, Messi bile halamın oğlu:)

timblnt    Özgeçmişinde,”The American University of Rome ’u birincilikle tüketici” yazan Ece Vahapoğlu ’nun İtalyanca bilmediğini öğrendik bu geceleyin.

Bir Cevap Yazın