Brad Pitt’mağara Çin’e girişi sebep yasak?..

Akşam’dan Emine Bıyık’ın haberine göre aha ünlü isimlerin adsız ilginç yönleri…

Recep Tayyip Erdoğan

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan, sunu enteresan koleksiyonlardan birinin sahibi… Açılışını yaptığı yerlerin makaslarını saklayan ve bu sayede dev benzeri çalma koleksiyonu olan Erdoğan, “Bu çeşit açılışlarda makası alır, müzeme koyarım” diyor.

Brad Pitt

“Tibet ’te Yedi Sene” isimli filmde aldığı cila yüzünden Brad Pitt ’mağara Çin Devleti ’ne girişinin ömür boyu yasaklandığını biliyor muydunuz? Çin ’in Tibet ’teki baskıcı yönetimini anlatan filmin, Çinli siyasetçileri tayf kırıklığına uğrattığı biliniyor.

Necati Şaşmaz

Kurtlar Vadisi ’nin Çelik Önder ’ı Necati Belli, tamlık tıpkı çay bağımlısı… Günde 50 boduç çay içiyor. Hassaten bu sayının zaman zaman 80 ’i birlikte bulduğu oluyor. Bu bağımlılığı “Tıpkı meydanlık çayı pipetle içmeye başlamıştım, düşünün bundan sonra halimi” diyerek anlatıyor.

Nicole Kidman

Oscar Ödüllü Avusturyalı sunturlu Nicole Kidman, çok popüler sıfır aynı fobiye topluluk: Kelebek fobisi… Çoğumuzun hayran olduğu kelebeklerden sapık gibi korkan Kidman, bu korkusunaysa şu sözlerle açıklı getiriyor; “Çokça gizemliler. Sır ötesi kabil tıpkı madde…”

Angelina Jolie

Angelina Jolie ’nin yemek yiyecek alışkanlığı üzere “alışılagelmişin dışında” diyebiliriz… Pir oyuncu böcek yemeye bayılıyor. Jolie, midenizi bulandıran bu bilgiyi, “Kamboçya ’dayken ayakkabılarımızı çıkarır, kayalıklara doğru yürüyüp fermuar böceği yerdik” sözleriyle anlatıyor.

Sezen Aksu

Pop müziğin dev ismi ve dillere klan aşk şarkılarının yazarı Sezen Katarakt, bilindiği kabil takkadak üzüntü sözü yazmıyor. Boş zamanlarını evinde dikiş-fent işleriyle uğraşarak geçiriyor ve bundan çokça hoşlanıyor. Anca ki arkadaşlarına misafirliğe giderken üstelik birlikte kategorik enjeksiyon-iplik götürüyor.

Woody Harrelson

Emmy Ödülü sahibi Amerikalı sinema oyuncusu Woody Harrelson ’ın babası tıpkısı kiralık cani. Son adına Hunger Games (Açlık Oyunları) filminde izlediğimiz Harrelson ’ın babası, iki defa cinayetten hâkimiyet giymiş aç tıpkısı kiralık kıyacı olan Charles Voyde Harrelson ’dı.

Johnny Depp

Johnny Depp, çocuk hastanelerini musahabe ediyor ve Kaptan Jack Sparrow kostümüyle seyahat etmekten büyük esenlik alıyor. arada bir Disneyland ’e gidip çocuklarla kardeşçe ediyor ve onlara imza dağıtıyor.

Bir Cevap Yazın