‘Bu Biçim Benim’ programıyla ilişik şok iddia!

EkşiSözlük yazarları “Bu Şekil Benim” programıyla ilgilendiren çokça can alıcı iddialarda bulundu. Bakalım bu iddiaya hangi yanıt ati?..

İşte EkşiSözlük’teki o argüman…

“Öncelikle haberimize ahzetmek üzere melodi baylar kimdir? Öyle zengin bir ailenin gelini o yarışmada hangi arıyor?

Rüfeka daha önceki bile söylediğim gibi terane baylar haddinden fazla ak yazılı biri. Tıpkısı yol kocası gösterişli çok zengin tıpkı ailenin gelini ve en önemlisi bile ahali üstünde tutulan benzeri eş.

Bir dediği iki edilmeyen elkızı.

Yol Baylar’ın kayınvalidesi Kemal Doğulu ve Aydın Yerlitaş’ın yeryüzü oylumlu müşterilerinden. antrparantez kayınpederi Show TV’nin bile sahibi olan Ciner Holding’in umumi heyet başkanı Turgay Ciner’in arkadaşı…

Baylar özlük markasıyla haddinden fazla yakında amade giyim sektörüne koparmak istiyor. Fakat bu bölümün başına Ezgi Baylar’ı geçirmek istiyor.

Bunun zarfında sülale mecmu imkanlarını seferber etti hangi yapıp yazar Ezgi Baylar’ı 1. yapacak…. Ancak bu yarışmada Vuzuh Bozar varken Tarz 1. olursa bunun zorlu dobra karşılanmayacağı biliniyordu.

Elhak Fer Bozar yarışmadan ayrılmasaydı yarısı ahali oyu yarısı juri oyu deil… 1.yi ağız ağıza juri oyuna bağlayacaklardı. Zaten o yüzdendir o taban Nur Bozar’ın ayrılacağı programda açıklandı.

Nağme’nin kaynanası o bölüm Ezgi ile beraber sete gelir. Ve Kemal Şarklı’ya çekime büyüklüğünde vaktin var mı saçımı yaptıracam der. Eksiksizlik Şarklı saçı yapmaya basladıktan sonra; hanımanne Baylar, Kemal’e ‘Ya musaitsen özel birsey konusacağım’ der. Tabi ondan bilahare özel ne konustular kimse bilmiyor.

Tanıdık ayrımsız şey o dönüş Eksiksizlik Şarklı durup dururken hic birsey yokken Aydınlık ile münakaşaya girer o bolumleri izlediniz doğrusu. (Sen buranın prensesi deilsin dediği im) Demincek orda Kemal’in ne yarmak istedigi galiba. Aydınlık sakinligi ile sevildi. Şayet Ziyalı’u kızdırırsa halkın desteğini
kaybettirecek ve tıpkısı anda diger jurilerinde Nur’a cebin ayrımlı bakmalarını sağlayacak…..

Doğrusu neler olduysa o günden sonradan ilgi etmişsinizdir. Vazıh vakit kaybetmeden iletilen 2 şans aldı. Hem birlikte yargıcılar kurulu bizim dedigimiz üzere giyinmişsin. Tamam o pantolon sana yakışmış. Saçın, makyajın çok pir deyip tarzsın demedi.. Ve taktik yapıp 2 ye 1 kalıp değilsin dediler genelde… Burdan soruyorum Kemal Şarklı o periyot özel hangi konuştunuz? O devir o görüsmeden bilahare tesadüfmüydü durup dururken Ziya’a atar yapmanız? Lütfen yanıt verin…

Namünasip Kamus
Nurbanu Melik

Bir Cevap Yazın