’’BU KAYIRICI CÜMLE TIPKI ŞARLATANDIR’’

Apansızın Alçı ve Pelin Otu Batu ’nun HABERTÜRK ’te yayınlanmaya başlayan programları Bıkılmayan geçmiş bölümünde kült adamları arasındaki tartışmanın da fitilini ateşledi. Sınırsız ’ın konuğu olan Ilahiyatçı Ulvi Rıza Demircan, kitabında yazdığı cennette giren erkeklere verilecek hurilerin cinsel hissedar olmayacağına yönelik Cübbeli Ahmet Hoca ’nın eleştirilerine çok sert aksülamel göstererek “Bu insan tüm benzeri şarlatandır” dedi.

Demircan, hurilerin ve vildanların asistanlar, sekreterler üzere yardımcılar olduğunu söylerek şunları anlattı: “Benim kaderim Islamiyet dışı gelenekleri parçalamak oldu. İki makule cennet hizmetçisi var. Bunlardan bir tanesi bala görünümlü Vildan, diğeri gailesiz karı görünümlü haddizatında cinsiyeti sıfır Huriler. Bunlar kadınlara birlikte erkeklere birlikte verilecek asistanlar, sekreterler konumundalar. Eşeysel partnerler elden bizim dünyadaki eşlerimiz veya eşlerimiz cennete giremeyecekse cennete girecek bakire yahut dul kadınlardır. Bu insan (Cübbeli Ahmet Hoca) kül bir şarlatandır.

Bunu de suçlamıyorum. Teke Tek ’te yaptığımız programdan sonraları bu isim cümle tıpkısı ahlaksızlık sergileyerek aleyhime bire bir konuşma yaptı. Ona 2 sayfalık bir tezkere gönderdim, tıpkı iri namına. Onu ahlakiliğe çağırma ettim, iftiralardan sakındırdım. Ona 25 sayfalık huriler konusunda yaptığım benzeri çalışmayı da gönderdim. Amma o durmuş oturmuşluk nerede. Bu insan gibi birçok birçok koca yanıldı. İnanın 1000 yıllık bire bir yanlışı düzeltme ettik. Bizim cennette partnerlerimiz olacak kadınlar inançları ve amelleri ile cennete gireceklerdir.”

Hebertürk
 

Bir Cevap Yazın