BU ÖĞÜN ACUN KAYBETTİ!

Acun Ilıcalı ’nın sunduğu Var mısın Yok musun ’dahi balaban heyecan. Sempatik yarışmacı Ülkühan 500 bin TL ’lik ödülü kazandı.

Sonuç 4 kutuya iki 500 bin ile giren Ülkühan Hamdi As ’in 95 bin TL ’lik teklifine ’Yokum ’ dedi.

Ülkühan son 3 kutuya birlikte iki 500 bin ve ve 20 binle girdi. Serencam tekliften evvel 12 numarayı ya bile 23 numarayı seçecekti. Ülkühan 23 numarayı seçti ve bu kutudan de 500 bin çıktı. Stüdyoya hakim olan sessizliği Hamdi Satış ’mağara telefonu bozdu. Hamdi Satma ’in teklifi normalin üstündeydi: 128 bin liralık. Ülkühan bu teklife da ailesinin geleceğini fikren ’Yokum ’ dedi. “Ailemin kahramını olacağım” diyen Ülkühan kutusuna gitmeyi yeğleme etti. Kendi kutusundan ya 20 bin liralık evet de 500 bin liralık çıkacaktı. Ülkühan ’ın 24 numaralı kutusu heyecanlı bire bir bekleyişin peşi sıra açıldı ve stüdyo yıkıldı! 500 bin TL ’lik nazik armağan ilk defa sahibini buldu.

HENÜZ ÖNCE ÜSTELIK YARIŞTI
Önemli keyif sorunları bulunan ve tıpkı sıra operasyon geçiren Ülkühan, daha geçmiş bile 8.5 kamer bekledikten sonradan 500 bin üzere yarışmış, 50 bin TL kazanmıştı. Ülkühan, ikinci öğün yarışmayı aklından geçirmediğini bile programda rapor etti. 
 

Bir Cevap Yazın