Bu yazıya ne diyeceksin Hınc-şike satış(!)

Tatari ’nin, ’Hıncal Uluç sağlam ahlaklı bir ’abimiz ’dir… ’ başlığıyla kaleme aldığı yazısında ’Fuhuş operasyonunda adı sabık mankeni canan eden Hıncal Abi sen hangi büyüklüğünde ahlaklısın ’ dedi.

Işte Tatari ’nin o yazısı

Gönder Hastayım, kafamı kaldıracak halim yok. O yüzden, ’bu hafta alfabe yazmam imkansız. Birazdan İsmail Küçükkaya ’yı arayıp durumumu anlatırım ’ diye niteleyerek düşünürken Hıncal Uluç ’un yazısını okuyuverdim. Şişman ’üstad ’ın su testisi akarsu uğrunda kırılır tanısıyla Develik Joy Foster ’ın ölümünü kaleme aldığı cuma günkü yazısından bahsediyorum. Yekpare da yaşının olgunluğuyla demlemiş Sayın Hıncal Uluç meseleyi…

ARTIK CİDDİYE ALINMAYANLAR LİSTESİNDE
Aslında, birçok gazetecinin ’imdi ciddiye alınmayanlar ’ listesinde evvel sırada. Benimse çoktan kişisel puanını verdiğim bire bir ’büyüğüm ’… Amma yine dahi duyarsız kalamadık aha hiçbirimiz. Gazetelerin, sosyal paylaşım sitelerinin az daha biricik konusu Hıncal Uluç ’un o kötü yazısı. Tabii istediğini düşünebilir ve yazabilir aynı yazar, sistem bağımsız. Fakat yazanın bile ki olduğu önemlidir. Bir aktöre elçisi, ahlak kumkuması çıksa birimizi ayıplasa münteha dahi ayıplayan Hıncal Uluç olunca işin rengi değişiyor… Esasen bilirim olaylara karşıt gidip ilgi çekmeye, konuşulmaya bayılır. Hisse Senedi, düşünceden haddinden fazla konuşulma sevdasıdır çoğu ant amma bu yazısına ayrımsız şekilde cevap isnat etmek gerekir. Hıncal Uluç kısaca der kim; Defne Joy evli bir kadındır. Çocuğu vardır. Bekar bir erkekle yegâne gecelik ilşki yaşamaya niyetlendiği esnada ölmüştür. Bu ölüme üzülmem, bu ölüye saygı duymam gibi değildir. O antlaşma benim dahi sana imtina etmek duymam tür değil Hıncal ’abi ’… Bozukluk mi?

GENIŞLIK YAKIN ARKADAŞIN DIRIMSEL SÜRESINCE KADIN AVINDA OLAN BİRİ
Zira; sunma andıran arkadaşın Ertekin… Hayatı boyunca avrat avında olan biri… Zira; kız arkadaşım diyerek ortaya çıkarttığın, ’nikahsız ’ bir şekilde bacaklarını okşayarak dergilere kapak olduğun Kraliçe Gürsel. Sanırım bire bir duruluk adı fuhuş operasyonunda geçmişti. Tıpkı duruluk dahi evli ayrımsız adamla yaşadığı amor ortalığa saçılmıştı. Zira; daim (değişen) tüvana kızlarla hoşuma gitmeyen görüntüler veriyorsun. Neymiş onları bir nevi ’köle bibi gelişim var ’ mesajı için kullanıyorsun. Amma mecmu bunlara karşın aynı bölüm evinde, yanı sıra gailesiz tıpkı eş varken geberik bulunursan ’su testisi akarsu amacında kırılır ’ diyemeyiz, demeyiz hiçbirimiz. Seni sen olduğun için sevmiş evet bile sevmemişizdir. Senin ölümüne sen olduğun üzere üzülür ya üstelik üzülmeyiz. Ama bu ölümü ’aktöresel normlarımıza ’ göre değerlendirip ona bakarak üzülmeye yahut kaçınmak duymaya değişmeyen vermeyiz. Aslında bu yaşta senin bu farkındalığa kazanmış olman ve bize akla yatkın mesajlar vererek, çalıştırıcı bilgili yabanlık görevi görüyor olman gerekir ya neyse…

DESTEKLEDİĞİN ARKADAŞLARIN KALPLERİNİ DE KIRMAYAYIM
Kaldı ki; senin hayatın bir tane gecelik ilişkiler yaşayıp ölmeden sabahı edebilenler beyninde geçiyor. Demin biricik yegâne isimlerini sayıp ’desteklediğin ’ tendürüst arkadaşların birlikte kalbini kırmayayım.. Ha kendin yaparsın, yapamazsın o ayrı konu.

Tuğçe TATARİ

Bir Cevap Yazın