Bülent Ersoy turp kabilinden

“Akak mezar kabilinden içine çekti!”

Vatan’dan Gelişigüzel Şenvardar’ın haberine bakarak Bülent Ersoy, 8 gündür tedavi gördüğü Gaziosmanpaşa ’daki hastaneden eski çağ taburcu oldu. Hınzır gribi haberlerinin abartıldığını söyleyen Ersoy, “40 paye ateşim vardı. Akak beni çukur kadar içine çekiyordu” dedi. Raporlarını gazetecilere gösterdi.

Taburcu olmadan önceki basın mensuplarıyla Başhekim Uzm. Dr. Bülent Delicesine ’mağara odasında benzeri araya mevrut Ersoy, domuz gribi haberlerinin abartıldığını söyledi. 13 sayısı takıntısı olduğunu tamlayan Ersoy, ayın 13 ’ünde taburcu olmayıp ‘Katiyen çıkmam kapayın kapıları ’ dediğini anlattı.

Sökel olmadan hastaneye gitmediğini da sözlerine ekleyen sanatkâr, “Ben yatağa düşmeden gitmem hastaneye. Doktor sevmem. Ancak ego buraya geldiğimde 40 paye ateşim vardı. Akak beni oyuntu gibi içine çekiyordu. ‘Ateşimi düşürün ’ dedim. Benim avantajım hocanın bile bu konuda eksper olmasıydı. Belki üstelik tedavi sürmeyecekti ve Hakk ’ın rahmetine kavuşacaktık. Gidiverdi sapır sapır 11 hayatdiyerek tedavi sürecini anlattı.

Franck Müller ’li Ersoy

Yukarıdan tırnağa siyaha bürünen Ersoy, Channel işaret kıyafetleri, bire bir renkteki gözlükleri ve swarovski taş işlemeli Franck Muller saati ile devasa boyuttaki bir tane taş yüzüğüyle dikkat çekti.

Bir Cevap Yazın