BÜLENT ERSOY’A BIRLIKTE GÖNDERME YAPTI..

Yasal yoldan cinsî iş helaldir. Eşcinsel ilgiler son basamak yanlıştır. ’Genetik yoldan gelmiştir ’ filan bunlar uydurmadır. İşe ısındırma yollarıdır. Kelimelerle hafifleterek söylüyorlar. ’Eşcinsellik ’ ne kadar bile lezzetli tıpkısı lafız. Esasını söyleyin tümce biliyor, (İ) ile başlayan aynı lügat… Bunu hafifleterek söylüyorlar, bunlar korkulu meselelerdir.”

NEDENİ YETİŞTİRME TARZI
Eşcinselliğin anadan doğma gelen tıpkı çeşni olmadığını öne süren Beyaz Zehir, yetiştirme tarzının eşcinselliğe bozukluk olduğunu savundu. Beyaz Zehir, kız çocukları arasında yetişen erkek çocukların ve kız bala özlemi çekici ailelerin koca çocuklarına kız çocuğu üzere davranmalarının eşcinselliğe yönelime sebep olduğunu öne sürdü.

Bülent Ersoy ’un de aralarında bulunduğu zorlu çokça şarkıcının darbeden sonradan yasaklandığını anımsatan Beyaz, 12 Eylül ’ün bu konuda “yarayışlı” olduğunu şu sözlerle anlatım etti:

“12 Ilkgüz ihtilalinden evvel pavyonlarda bu soy insanlara ölçüsüz bire bir heves gösterildi. Onları hanende yaptılar. çabucak gençler bu işe özendiler. Bunların sayısı birden arttı, zira dayanılmaz mülk kazanıyorlardı. 12 Eylül bunlara umum koydu. Birilerinin bile sahneye çıkmasını yasakladı.”

Tutkun Olmak için haberin videosuna tıklayınız..

Bir Cevap Yazın