Burak’a Çin kancası

Türkiye’dahi saha kayran habere göre Galatasaray’de Burak bilmecesi sürüyor. Beşiktaş’ın sakat çalıştırıcısı Slaven Bilic’in takımı West Ham United’dan bilahare Çin kulübü Jiangsu Suning da golcü aktör için devreye girdi. Çin kulübünün yetkilileri Burak Yılmaz’a yıllık 5 milyon ekü, Galatasaray’a ise bonservis bedeli olarak 7 milyon avroluk teklif sundu.

Çin’e gitmeye yunak bakmayan Burak Yılmayan ise Juangsu Suning kulübünden yıllık 8 milyon avroluk talepte bulundu. Golcü oyuncunun West Idmansız United ile nakil görüşmeleri da sürüyor. Burak Yılmayan’ın, İngiliz kulübüyle yaptığı görüşmelerin menfi sonuçlanması yerinde Çin ekibinin Burak üzere baştan ruhlu bire bir şekilde devreye gireceği belirtildi.

Denizli ‘gitmez’ dese birlikte…

Mustafa Denizli acemi Kastamonu maçı sonrası Burak’ın takımdan ayrılmayacağını yineleyip, “Bu takım darlığıyla takımdan kimesne gitmeyecek. Grup yapımız ortadayken bu konuda ödün isnat etmek istemiyorum” sözlerini kullansa birlikte nazik mali kriz aktif yönetimin Burak’ın satışına sıcak baktığı biliniyor.

Bir Cevap Yazın