Burçin Abdullah tamam bilinmeyenlerini anlattı

Akşam’dan Aysun Yıldız’ın röportajı…

Görkem aldığın “Bana Baba Dedi” ünlü kol amacıyla tarzını değiştirip saçını boyattın. Alışabildin mi kullanılmamış haline?
Tamam, yönetmenim istedi. Tarzımı değiştirdim. Saçımı siyaha boyatmışken iki dönem sonradan sarıya boyattım. Evcilleşmek sıradan benzeri zamanımı aldı.

Modayı izlem paha misin?
Kullanılmamış sezonda neler trend oldukça bakıyorum. Ama mağazada beğendiğim aynı molekül bana akla yatkın olmayabiliyor. Bütün kendi vücudunu ve kusurlarını daha gani bilir. Bu nedenle çalıştığım firmalar var. Sonunda özlük istediğim bluzu, pantolonu vs. zat bedenime göre yaptırıyorum.

Özlük modanı kendin yaratıyorsun yani…
Anca mi oluyor (gülüyor). Söz Gelimi üzerimde ki pantolon güçlükle olabilirdi amma bacaklarım az buçuk külfet olduğu amacıyla verimli yaptırdım.

Ünlülerden izleme ettiğin, öz tarzına mail bulduğun biri var mı?
Rihanna ’yı izleme ediyorum. Özlük tarzıma mail bulduğum bile yabancı blogerlar var.

ÖZEL BIRE BIR BAKIMIM YOK

Ten bakımına önem verir misin?
Özel ayrımsız bakımım bulunmayan. Ama bize haddinden fazla makyaj yapıldığı için banko tün onu temizlemeye dikkat gösteririm.

Bakım yaptırır mısın?
Ayda bire bir mutlak yaptırıyorum.
Alelhusus kızıl maske ve pembe peçe favorim… Arada Sırada bakıma gittiğimde “Yapacak benzeri molekül namevcut” diyorlar. Akseptans etmiyorum. Hoşuma gidiyor hizmet yapılması…

Spor yapar mısın?
Kick yumruk oyunu yapıyorum. Bacakları, kolları sıradan sıkılaştırıyor. Düzenli adına birlikte pilatese gidiyorum.
Diziye küşayiş verildi.

Var mı yıpranmamış projelerin?
Olursa ferah olur ama şu entelekt bir husus yok. Az Buçuk tatil vakti (gülüyor).

Bu süreçte neler yapmayı planlıyorsun?
Yurtdışına gitmeyi haddinden fazla seviyorum. Ayrımlı farklı ülkeler girmek beni en haddinden fazla mutlu fail şeylerden biri. Gözümü açıp başka ülkede tebellür etmek arz sevdiğim husus. Genelde serbest yapıyorum gezmelerimi.

Neden?
Site gezmek istiyorsam tek olmayı yeğleme ederim. Kimse olmadan kafama göre müracaat etmek daha uyumlu oluyor. Arada Bir arkadaşlarım de katılıyor bana. Arkadaşlarımla, uluslararası konserlere gezmek düzenli oluyor.

Hayatımda biri bulunmayan

Hayatında biri var mı?
Yok.

İster misin?
Şu dakika istemiyorum. Öncelik işim sonrası üstelik oyalanmak. Yani kısıtlanmak istemiyorum.

Bir Cevap Yazın