Burçin Atılgan ‘Mutfakta Film Yıldızı Var’ ile ekranlara dönüyor

Birbirinden adlı isimlerin hayallerindeki evet de hayatlarındaki isimlere aşındırmak yaptığı program tıpkı nevi food talk show namına de tanımlanabilir. Yapımcılığını Şair Pezek ’in üstlendiği programı ise ekranların görmüş geçirmiş ismi Burçin Acar sunuyor.

Çizgi 6 ile başladığı habercilik macerasını Show TV ’dahi kahvaltı haberleriyle devam ettiren; Sınır D ekranlarında sıra kuşağında Pakize Suda ile Konuşa Konuşa adlı programla sevenleriyle mülaki Burçin Girişken, bu öğün de Mutfakta Film Yıldızı Var ile alışılagelmiş aş damı programlarının dışına çıkıyor.

Burçin Atılgan ’ın program boyunca haberci  kimliğini öne çıkararak sorduğu kalifiye sorular karşısında içtenlikle yanıtlar veren konuklar; özel hayatlarına dair çokça hususi açıklamalarda bulunuyor.

Mutfakta Film Yıldızı Var, eşsiz dekoruyla üstelik rakiplerine ayırt atıyor. Program dünyaca adlı Amerikalı otel zinciri Marriott bünyesindeki Marriott Hotel Şişli ’nin The Dish Room adlı restoranında çekiliyor.

Burçin Atılgan‘ın evvel programdaki konuğu ise ekranların deneyimli sunucusu Gayrı Ayrıntılı.

Bereketli baharatlı, bir iki acılı, çokça lezzetli, hoşsohbet, eğlencenin, gidiş -türkünün kusurlu olmadığı “Mutfakta Film Yıldızı Var“ Muamele günleri saat 12.00 ’bile Seyyare Mutfak ’ta. 

Bir Cevap Yazın