Bursa’da azılı gidiş geliş kazası!..

CİHAN’üstelik meydan düz habere bakarak Osmangazi ilçesi Yurt Mahallesi istikametinde seyreden Cevdet Rüstemoğlu idaresindeki aracıyla kent merkezi yönünde revan Osman K. (52) yönetimindeki makine ile çarpıştı. Ilçe sonrasında K’nın kullandığı makine alaz alıp yanmaya başladı.

Otomobilin yandığını gören Cevdet Rüstemoğlu, ilk şoku atlattıktan bilahare özge sürücünün yardımına koştu. Rüstemoğlu, yalaz topuna dönen araçtan dertli sürücüyü zorda olsa akıbet anda hariç almayı başardı.

Kaymakamlık sonrasında sol kolunda veca olan Cevdet Rüstemoğlu ile Osman K. ambulansla Devlet Hastanesine kaldırıldı. Osman K. ’nın durumunun dolgunca olduğu öğrenildi.

Fransa ’de işçi kendisine çalışan ve yeni yıl tatili için izne mevrut Cevdet Rüstemoğlu, olayı şöyle anlattı: “Vasıta karşıdan süratli tıpkı şekilde geliyordu, savruldu ve bana vurdu. Arkası Sıra yanmaya başladı. Şahsı ben çıkardım araçtan. Şahsı ambülans götürdü amma yanmadan çıkardığım için yanık yoktu şahısta.” dedi.

İTFAİYE ERİ YANMAKTAN SERENCAM ANDA KURTULDU

Gösterişli anların yaşanmasına bozukluk olan yangına çok sayıda itfaiye ekibi engelleme etti. Düz yer patlamalar yaşanan aracın içine su sıkılamak amacıyla yakın itfaiye aracı eri patlama ile çabucak alevler arasında kaldı. Itfaiye Aracı eri elindeki hortumu bırakıp yüzünü tutarak vurdumduymaz kaçtı. Yanındaki meslektaşının de istinkâf etmek yaşadığı olaya başka itfaiye ekipleri engelleme etti. Köpük sıkılan anahtar tamamen söndürüldü. Küle dönen araçtan geriye ise elemli parçalar kaldı.

Bir Cevap Yazın